Skaitytuvai

Įvairių modelių ir paskirties skaitytuvai, skirti sporto klubams, restoranams, vandens parkams, logistikos centrams, pramogų centrams ir kitiems objektams, turintiems poreikius nuskaityti RFID, brūkšninių kodų, biometrinę informaciją.

RFID usb skaitytuvas

RFID USB skaitytuvai

nSoft RFID staliniai skaitytuvai skirti nuskaityti lankytojų ar personalo RFID tagus/žetonus/laikrodukus. Šie skaitytuvai dažniausiai naudojami įvariuose pardavimo taškuose – sporto klubų, baseinų, restoranų registratūrose.

RFID stacionarūs skaitytuvai

ASEC CKZ RFID skaitytuvai sukurti praėjimo kontrolės sistemos įgyvendinimui. Skaitytuvai dažniausiai pritaikomi turniketų arba durų kontrolės sprendimams. Jie skirti lankytojų RFID tagų, žetonų, laikrodukų nuskaitymui.

Brūkšninių kodų skaitytuvai

Įvairių modelių barkodų skaitytuvai naudojami praėjimo kontrolėse, kai reikia nuskaityti bilietus su jų unikaliais barkodais. Taip pat šie skaitytuvai gali būti pritaikomi sandėliavimo, pardavimo ir kitose verslo srityse.

pirstu skaitytuvas

Biometriniai skaitytuvai

Pasaulyje sparčiai populiarėjantys ir aktyviai naudojami biometriniai skaitytuvai – šiuo metu neabejotinai pati saugiausia identifikavimo priemonė kontroliuojant savo lankytojus ir personalą kartu užtikrinant maksimaliai aukštą saugumo lygį.

Magnetinių kortelių skaitytuvas

Magnetinių kortelių skaitytuvai

Skaitytuvas pasižymi ilgu tarnavimo laiku ir saugumu (emuliuoja COM jungtį, o ne klaviatūrą). Jis gali nuskaityti 1, 2 arba 3 magnetinių juostelių takelius. Skaitytuvą galima konfigūruoti su programine įranga ir pakeisti jo elgseną, nuskaitant korteles (pavyzdžiui pridedant „prefix/suffix„).