Turniketai

Praėjimo kontrolės įrenginiai – turniketai, (suktukai), skirti lankytojų srautų valdymui ir kontrolei.
UAB nSoft yra vieninteliai oficialūs Cominfo turniketų (suktukų) ir vartelių gamintojo, lyderiaujančio rytų Europoje, atstovai Lietuvoje. Galime pasiūlyti įvairiausių kokybiškų turniketų asortimentą.Klientui pageidaujant, įrenginius sumontuojame ir įdiegiame nSoft kurtą programinę įrangą praėjimo kontrolei valdyti. Cominfo turniketai ir vartai pasižymi aukšta kokybe, puikiu kainos ir kokybės santykiu bei patikimais elektra valdomais varikliais su universaliai programuojamomis mikroschemomis – valdikliais. Turniketų varikliai nereikalauja nuolatinio aptarnavimo ir yra pritaikyti intensyviam darbui tiek vidaus, tiek ir ekstremalioms lauko sąlygomis. Galime pasiūlyti nerūdijančio plieno korpusus, grūdinto stiklo sparnų variantus, taip pat korpusus padengtus antikorozine danga, cinkuotus ir dažytus pagal RAL spalvų paletę. Mūsų siūlomais Cominfo turniketais naudojasi didžiausi Lietuvos pramogų objektai – Švyturio Klaipėdos arena, LFF stadionas (Vėtros), Impuls sporto klubų tinklas ir kiti.Jei norite gauti pasiūlymą ar turite klausimų, visada galite kreiptis į mus čia esančiais kontaktais.

Bar ek turniketas

Trikojai turniketai

Populiariausių turniketų serija BAR, skirta universaliai praėjimo kontrolei įgyvendinti. Modelių ir modifikacijų įvairovė leis pritaikyti turniketą prie konkrečių poreikių ir pageidavimų. Šie turniketai tinka tiek mažų, tiek didelių praėjimo srautų kontrolei.

REXON ERA 4

Pilno ūgio turniketai

REXON full-height turnstiles ensures the highest security level in manless secure objects. These full height turnstiles are distinguished by solid and reliable construction, used in places where fully automated traffic separation and access control is required.

Vieno praėjimo varteliai ROUND E su stiklu

Pusės ūgio turniketai

ROUND vartelių serija pasižymi skaidriu elegantišku ir racionaliu stiliumi, pakankamu praėjimo pločiu ir aukštu lankytojų komfortu bei saugumu. Šie praėjimo kontrolės įrenginiai tinka įėjimo patalpoms ir fojė, kur dizainas ir kokybė yra būtini.