Bilietų pardavimo sistema

 

nPoint bilietų pardavimo sistema – moderni, Lietuvoje sukurta ir vystoma sistema, skirta muziejams, zoologijos sodams, parkams ir kitoms laisvalaikio bei pramogų vietoms. Bilietų pardavimo sistemą nPoint sudaro techninė (praėjimo varteliai, POS kompiuteriai, spausdintuvai ir kt.) ir programinė įranga (administratoriaus, kasos ir praėjimo kontrolės moduliai), kurios suderinamos pritaikant prie kliento poreikių. Sprendimą taip pat galima įdiegti interneto svetainėje ar sukurti mobiliąją aplikaciją.

nPoint bilietų pardavimo sistema

 


 

nPoint bilietų pardavimo sistema pasižymi šiomis savybėmis:

 • Lankstumas – sistemą sukūrėme ir vystome patys Lietuvoje, tad galime greitai ir lanksčiai pritaikyti ją individualiems klientų poreikiams.
 • Patikimumas – 24/7 suteikiame savo klientams visą reikiamą pagalbą.
 • Nuolatinis tobulėjimas – sistemą nuolat vystome bei tobuliname atsižvelgdami į klientų poreikius, naujausias pasaulines tendencijas ir rinkos pokyčius.
 • Saugumas – naudojame centralizuotą bilietų pardavimo sistemos veikimo principą užtikriname aukštą duomenų saugumo lygį.
 • Funkcionalumas – nPoint gali būti puikiai pritaikoma bet kurio kliento poreikiams: bilietų pardavimo sistema efektyviai apjungia ne tik bilietų pardavimą, rezervavimą, praėjimo kontrolę, bet ir papildomą prekybą, maitinimą ar kitas paslaugas.

Šios sistemos didžiausi privalumai:

 • Paprasta bilietų apskaita – elektroninis bilietų pardavimas supaprastina bilietų apskaitą, tad jums nebereikia spausdinti išankstinių bilietų, registruoti jų VMI, archyvuoti likučių ir atlikti kitų darbų, kurie verčia jus sugaišti daug laiko.
 • Greitas aptarnavimas – patogi ir vartotojui draugiška kasos aplinka padeda operatyviai aptarnauti lankytojus bei realiu laiku matyti parduotus bilietus.
 • Bilietų kontrolė – bilietų pardavimo sistemos nPoint praėjimo kontrolės modulis atlieka bilietų tikrinimo funkciją ir užtikrina, kad su vienu bilietu lankytojas praeitų nustatytą kartų kiekį.
 • Atsiskaitymo būdų gausa – leiskite klientams atsiskaityti jiems patogiu būdu. Bilietų pardavimo sistema nPoint yra lengvai integruojama su bet kuriuo banku ar elektronine atsiskaitymo sistema. Praplėskite savo klientų ratą pasiūlydami jiems atsiskaityti barteriu, dovanų čekiais ar kitais būdais.
 • Patogi rezultatų apžvalga – daugybė įvairiais pjūviais pateiktų ataskaitų padės sekti bilietų bei susijusių paslaugų pardavimus, analizuoti lankytojų srautą, įžvelgti rinkodaros galimybes, planuoti tolimesnius veiksmus bei prognozuoti finansinius rezultatus.
 • Ilgalaikių santykių kūrimas – CRM (klientų valdymo sistema) padės geriau pažinti jūsų tikslinę auditoriją, segmentuoti klientus, taikyti specialius pasiūlymus, komunikuoti el. pašto ar SMS žinučių pagalba ir tokiu būdu išlaikyti ilgalaikius santykius.

Pridėtinė vertė jūsų verslui:

 • Bilietų pardavimas internetu – praplėskite potencialių lankytojų srautą parduodami bilietus internetu, patogiai formuokite pasiūlymus ar suteikite registruotiems lankytojams išskirtines sąlygas. Padėsime jums sukurti sprendimą internetinėje svetainėje ar mobiliojoje programėlėje. Taip atrodo mūsų klientų naudojamos bilietų pardavimo internetu sistemos:

nPoint sistema gali būti naudojama stacionariame, nešiojamame arba POS kompiuteryje.

Jei norite gauti pasiūlymą ar turite klausimų, visada galite kreiptis į mus čia esančiais kontaktais.

nPoint ticket sales system used by: