fbpx

nOrder – sklandžiam ryšiui tarp virtuvės ir padavėjų!

2017-09-26

Jauki atmosfera, draugiškas aptarnavimas ir gardus karštas maistas tuoj po užsakymo – tai dalykai, kurių tikisi Jūsų svečiai kaskart užsukę maloniam vakarui. Šitai puikiai žino Jūsų personalas ir nepailsdami stengiasi įgyvendinti reikalavimus. Visgi tai nėra taip paprasta kaip atrodo, nes vieningai turi dirbti kelios skirtingos grandys – virtuvė ir padavėjai. Padėkite savo personalui komunikuoti dar greičiau ir efektyviau!

Tai padaryti Jums padės nOrder virtuvės monitorius, kuris užtikrina efektyvią abiejų personalo grupių veiklą. Veiklos principas be galo paprastas: nPoint užsakymo lange padavėjas sukuria užsakymą. Užsakymas keliauja į nOrder virtuvės monitorių, kur aiškiai ir suprantamai atsispindi užsakymų lange su padavėjo pasirinkta papildoma informacija. Ši informacija gali būti apie pageidaujamus modifikatorius (pvz. pageidaujama vidutiniškai kepta mėsa), reikalingus patiekalo pakeitimus (pvz. klientas norėtų patiekalo be svogūnų) ar pagaminimo laiką (gaminti po 20 min.), taip užtikrinant, kad klientas gaus būtent tai ko pageidavo. Kai virtuvės darbas baigtas ir patiekalas gali keliauti alkanam svečiui, vienu mygtuko spustelėjimu virtuvė patvirtina užsakymą ir nPoint lange padavėjai mato, kurį užsakymą gali paimti.

Šį funkcionalumą jau išbandė drąsiausi mūsų klientai Habit, kurių procesų sparta džiugina apsilankiusius klientus. Išmėginkite nOrder ir Jūs, taip efektyvu ir paprasta, kad išmėginę galvosite kaip gyvenote iki tol!