fbpx

Brūkšninių kodų skaitytuvai

Brūkšninių kodų (Barkodų) skaitytuvai gali būti naudojami visur, kur prekės, paslaugos ar bilietai atpažįstami naudojantis brūkšniniais kodais. Sistema sugeneruoja tam tikrą brūkšninį kodą, atspausdinamas bilietas su šia žyma ir unikalus kodas atsiduria duomenų bazėje. Savo ruožtu lankytojas atėjęs prie skaitytuvo nuskaito bilietą, unikalus kodas sutikrinamas duomenų bazėje ir skaitytuvo valdiklis leidžia lankytojui su galiojančiu bilietu patekti į objektų patalpas. Taip pat bar kodą gali nuskaityti darbuotojas ir nuskaičius sistema atpažįsta gaminį.

Mes galime Jums pasiūlyti patikimus, puikų kainos/kokybės santykį turinčius skaitytuvus, kurie gali būti nešiojamieji, stacionarūs ar įmontuojami į praėjimo kontrolės įrenginius. Šie įrenginiai galit tapti svarbia praėjimo kontrolės dalimi.

Rankiniai brūkšninių kodų skaitytuvai

Rankiniai skaitytuvai naudojami pardavimo taškuose nuskaitant bilietus, parduodamus produktus. Siūlome įvairių modelių rankinius skaitytuvus, tačiau dažniausiai naudojamas ir populiariausias modelis HR11.

Stacionarūs brūkšninių kodų skaitytuvai

Stacionarūs skaitytuvai dažniausiai naudojami šalia turniketų. Atėjęs lankytojas nuskaito bilietą ir įrenginys jį praleidžia. Šie barkodų skaitytuvai skenuoja 1D ir 2D būdu, todėl leidžia greitai nuskaityti barkodą nepriklausomai nuo apšvietimo ir bilieto pozicijos.

Įmontuojami stacionarūs brūkšninių kodų skaitytuvai

Įmontuojami stacionarūs Newland FM100 skaitytuvai reikalauja papildomo korpuso, į kurį jie būtų sumontuoti. Tokiu korpusu gali tapti tiek ir turniketas, tiek ir atskiras stulpas.

Mobilūs brūkšninių kodų skaitytuvai

Mobilūs brūkšninių kodų skaitytuvai – idealus sprendimas, kai bilietus tenka nuskaityti ne vienoje vietoje. Su mobiliais skaitytuvais bilietą galite atpažinti kaip galiojantį, net kai šalia nėra kompiuterio ar praėjimo kontrolės mechanizmo, todėl tai ypač patogu festivaliams ir lauko renginiams.