fbpx

Mobilūs brūkšninių kodų skaitytuvai

Mobilūs brūkšninių kodų skaitytuvai – idealus sprendimas, kai bilietus tenka nuskaityti ne vienoje vietoje. Su mobiliais skaitytuvais bilietą galite atpažinti kaip galiojantį, net kai šalia nėra kompiuterio ar praėjimo kontrolės mechanizmo, todėl tai ypač patogu festivaliams ir lauko renginiams. Taip pat šie skaitytuvai praverčia norint įrengti papildomas mobilias lankytojų įėjimo vietas.

Toks mobilus įrenginys yra patogus tuo, kad jo veikimui nereikalingas kompiuteris ar kitas papildomas įrenginys, taip pat nereikalingas elektros energijos tiekimas. Vienintelis įrenginiui reikalingas dalykas yra 3G Wifi interneto ryšys.

Mobilūs skaitytuvai skaito 1D ir 2D būdu, todėl barkodus pažįsta įvairiame apšvietime, taip pat jie patogiai prisitaiko prie skirtingų vartotojų poreikių, nes veikia su Android ir Windows operacinėmis sistemomis.

PT30 Omura mobilus kompiuteris

PT30 Omura yra daugiafunkcinis, ekonomiškas mobilus kompiuteris. Šis įrenginys veikia su Windows operacine ir yra taupus sprendimas, apimantis visus bruožus, reikalingus padidinti kasdieninės veiklos našumą. PT30 Omura naudoją sertifikuotą „SysDev Mobile Computing” (Kalipso) sistemą, kuris yra greitas ir galingas mobiliojo programų generatorius Microsoft ir Android operacinėms sistemoms.

MT70 mobilusis duomenų terminalas

Daugiafunkcinis ir IP65 sutvirtas pramoninis mobilusis duomenų terminalas su 3.5 colių saulės šviesoje matomu ekranu, veikia su Microsoft Windows CE.NET 6.0 operacine sistema, taip pat turi Marvell XScale PXA310 806MHz didelės spartos procesorių, didelę naudotojo flash atmintį ir modulį dizainą, kuris leidžia pritaikyti priedus.

MT65 Beluga II Mobilus duomenų surinkėjas

Mobilumas ir efektyvumas – tai pagrindinės savybės naudojant MT65 Beluga II mobilų duomenų surinkėją. Beluga išleistas keletu modelių ir gali tiksliai nuskaityti 1D ir 2D brūkšninius kodus. Jis turi Android 5.1 operacinę sistemą ir palaiko 4G, Bluetooth, Dual band Wi-Fi.

Symphone N5000 išmanusis Android telefonas

Symphone N5000 yra pirmasis iš Newland Android telefonų PDA serijos. Su integruotu mažiausiu pasaulyje 2D nuskaitymo moduliu, todėl prietaisas yra elegantiškas, kompaktiškas ir lengvas. Nors jo šiuolaikišką dizainą įkvėpė kasdienių vartotojų įžvalgos ir pojūčiai, tačiau jis sukurtas profesionaliam naudojimui.

NQuire Tough Tab 8” planšetė

NQuire Tough Tab 8 colių planšetinis kompiuteris, sukurtas naudoti įvairiausiose ekstremaliose aplinkose ir yra pasirengę išgyventi viską, ką jam atneš dinamiška jūsų verslo aplinka. Su 64 bitų Quad-Core Intel procesoriumi ir Windows 10 Pro operacine sistema, NQuire Tough Tab 8 užtikrina sklandžią integraciją į jūsų verslo sistemas, tuo pačiu išlieka universaliu ir geriausios kainos pasirinkimu.