fbpx

Pusės ūgio turniketai

ROUND vartelių serija pasižymi skaidriu elegantišku ir racionaliu stiliumi, pakankamu praėjimo pločiu ir aukštu lankytojų komfortu bei saugumu. Šie praėjimo kontrolės įrenginiai tinka įėjimo patalpoms ir fojė, kur dizainas ir kokybė yra būtini.

ROUND E

Elegantiškas, rafinuotas dizainas, optimalios dimensijos ir aukštas lankytojų komfortas – pagrindinės ROUND-E modelio vartelių savybės. Šie varteliai skirti įėjimo patalpoms ir fojė, kurioms būtina aukšta kokybė ir estetika.

ROUND F

ROUND F modelio varteliai išsiskiria atvira ir elegantiška išvaizda, kurią sukuria dominuojančios stiklo detalės. Pridėkime apgalvotą, talpią ir patogią lankytojui konstrukciją ir turėsime puikų sprendimą įėjimo salių praėjimo kontrolei.

ROUND J

ROUND-J modelio varteliai yra dažniausiai naudojamas praėjimo kontrolės įrenginys. Šį faktą nulėmė nesenstantis dizainas, tvirta konstrukcija, saugus ir efektyvus veikimas. Nerūdijančios pagrindinės modelio detalės užtikrina jų ilgalaikį veikimą tiek patalpose, tiek lauke.

ROUND J 90

Norintiems daugelio įmonių išbandytų, saugių ir elegantiškų vartelių, ROUND-J-90 yra geriausias pasirinkimas. Klasikinio dizaino, tvirtos konstrukcijos, efetyviai veikiantys varteliai plačiai naudojami tiek administraciniuose pastatuose, tiek atviruose vandens baseinuose.