fbpx

Trikojai turniketai

BAR EC

Ekonominės klasės dažyto plieno Bar EC turniketas, sukurtas patalpoms, kuriose stinga erdvės ir papildomi įrenginiai turi užimti kuo mažiau vietos.

BAR EK

Tai turniketas, sukurtas patalpoms, kuriose stinga erdvės ir papildomi įrenginiai turi užimti kuo mažiau vietos.

BAR EK Wall

Nerūdijančio plieno turniketas. Puikus sprendimas „taupantiems” vietą.

BAR BA

Universalus trikojis turniketas, kurio paprastas dizainas tiks įvairiems interjerams ar eksterjerams.

BAR SKR

Subtilaus dizaino nerūdijančio plieno turniketas Bar SKR. Šis turniketas puikiai tinka šiuolaikiškiems biurų pastatams.

BAR SKR Drop-Arm

Subtilaus dizaino nerūdijančio plieno turniketas Bar SKR su Drop Arm (rankos nusileidimo) funkcija. Šis turniketas puikiai tinka šiuolaikiškiems biurų pastatams.

BAR ST

Bar ST – trikojis turniketas, kurio paprastas dizainas tiks įvairiems patalpų dizainams.

BAR ST Duo

Dvigubas Bar ST trikojis turniketas. Sprendimams dideliems praėjimo srautams, kur turniketas turi užimti kuo mažiau vietos.

BAR GX

Nerūdijančio plieno turniketas Bar GX – patrauklus sprendimas praėjimo kontrolei.

BAR WN

Dažyto plieno trikojis turniketas Bar WN

BAR ONE Unipod

BAR ONE yra unikali vienos užtvaro trikojo turniketo dizaino koncepcija, sukurianti nišą tarp tradicinio trikojo ir vartelių sistemos, užtikrinanti efektyvų ir nebrangų erdvę taupantį sprendimą ten, kur tradicinis trikojis gali neatitikti estetinių reikalavimų.

BAR ONE Tripod

BAR ONE Tripod yra unikali trijų, greitai besisukančių užtvarų trikojo turniketo dizaino koncepcija sukurianti nišą tarp tradicinio trikojo ir vartelių sistemos, užtikrinanti efektyvų ir nebrangų erdvę taupantį sprendimą ten, kur tradicinis trikojis gali neatitikti estetinių reikalavimų.

BAR ONE Gate

BAR ONE Gate yra unikali vieno užtvaro trikojo turniketo dizaino koncepcija, sukurta patogiai praeiti lankytojams su specialiais poreikiais pvz. neįgaliųjų vežimėlių, vaikų vežimėlių, prekių pervežimo transporto ir kita poreikiams patenkinti. Klasikinis dizainas kaip ir Unipod ar Tripod versijose leidžia šį sprendimą taikyti išsaugant dizaino estetika ir vientisą įėjimo vaizdą.