fbpx

Apie nSoft

Kas mes?

Apie mus nSoftĮmonė nSoft kuria ir įgyvendina įvairius informacinių technologijų sprendimus, skirtus verslo valdymui, praėjimo kontrolei, bilietų pardavimui, sandėliavimui ir kitoms sritims. Sukurti projektai yra pritaikomi restoranuose, sporto klubuose, pramogų vietose, soliariumų studijose ir kituose objektuose.

Profesionali komanda, kartu dirbanti jau ne vienerius metus, pasiekė teigiamų rezultatų, leidžiančių klientų gretose turėti ir patenkinti tokių įmonių kaip Impuls, kurie lyderiauja sporto klubų srityje, ar Bilietai.lt – vienas didžiausių bilietų platintojų Lietuvoje, poreikius.

Sėkminga veikla praėjimo kontrolės srityje lėmė, kad nSoft įmonės paslaugas pasirinko ir stambūs Lietuvos pramogų verslo objektai, tokie kaip Klaipėdos Švyturio arena bei Vilniaus Vėtros stadionas (LFF).  Šiuose objektuose buvo  įgyvendinti didelio masto praėjimo kontrolės sprendimai. Taip pat nSoft įdiegta praėjimo kontrolės ir verslo valdymo sistema naudojasi Lietuvos vandens parkų pradininkai – Druskinin vandens parkas.

nSoft sukurtos restoranų valdymo ir apskaitos sistemos tobulinimas lemia ir sparčiai augantį maitinimo įstaigų klientų ratą. Pirmasis klientas, pradėjęs naudoti šį sprendimą buvo Restoranas Kompanija, nPoint sistemą taip pat naudoja garsūs Vilniaus restoranai: SweetRoot, Time, Dine. Šiuo metu kas mėnesį yra atidaroma po kelis naujus restoranų pardavimo taškus su nPoint v3 programa. Kaip nurodo klientai, pagrindinis motyvas, paveikęs jų pasirinkimą naudoti nSoft siūlomus sprendimus, yra patikimas bei greitas aptarnavimas bet kuriuo paros metu ir programos patogumas.

Įmonės įgyvendinami sprendimai remiasi programinės ir techninės įrangos sąveikavimu. nSoft nuo pirmųjų gyvavimo dienų Lietuvoje kuria verslo valdymo sistemas, o pagrindiniai sukurti ir toliau tobulinami produktai yra nPointTicketEx, nAims ir nVentory. Šios sistemos yra nuolat vystomos ir pritaikomos konkretiems klientų poreikiams.

Kodėl?

Mes kuriame IT sprendimus tam, kad Jūsų verslas dirbtų našiau, jo valdymas būtų paprastesnis, o klientai maksimaliai patenkinti. Siekiame tapti Jūsų patikimu partneriu, padedančiu optimizuoti verslo procesus ir pasiekti norimus rezultatus.

Mūsų vizija – tapti patikimiausios programinės įrangos kūrėjais, kuri išlaisvintų mūsų partnerius nuo techniškai sudėtingų, tačiau mūsų programoms lengvai įveikiamų užduočių.

Mūsų misija – išpildyti ir pranokti klientų lūkesčius, diegiant inovatyvius IT sprendimus ir paverčiant jų verslą produktyvesniu ir sėkmingesniu.

Kada?

Įmonės nSoft istorija prasidėjo 2003 metais, kai buvo sukurta pirmoji nPoint (tuo metu nSport) programos versija ir įdiegta viename iš moderniausių tuo metu sporto klubų Grand Gym (kuris vėliau tapo Impuls). Ši lūkesčius patenkinusi sistema patraukė ir kitų sporto klubų dėmesį ir 2004 metais buvo oficialiai įkurta UAB nSoft įmonė, kurioje dirbo trys žmonės.

2007 metais nSoft tapo oficialiais turniketų gamintojo Cominfo atstovais Lietuvoje. Šie turniketai pasižymi puikiu kainos/kokybės santykiu, todėl įmonė didžiuojasi galėdama siūlyti juos Lietuvos rinkai tiesiai iš gamintojo optimaliausiomis kainomis. Plati turniketų pasiūla patenkina net ir išrankiausius klientų pageidavimus, o nSoft specialistai sumontuoja juos kliento pageidaujamoje vietoje ir pasirūpina visapusišku programinės įrangos įdiegimu.

2009 metais įmonė gavo milijoninę paramą iš ES fondų projektui „Biometrinių metodų ir technologijų tinkamumo ir pritaikomumo sporto klubų veikloje nustatymas“. Įgyvendinusi šią galimybių ir adaptavimo studiją, nSoft gauna galimybę įgyvendinti biometrija paremtus identifikavimo sprendimus. Žmogus gali būti atpažįstamas nuskaitant jo piršto atspaudą ar akies rainelę. Projektas baigtas įgyvendinti 2012 metais. Praktikoje sėkmingai įgyvendinti pirmieji biometrijos projektai, o tai teikia daug vilčių išplėsti šias inovatyvias priemones į įvairias sritis, pavyzdžiui, oro uostus, gamyklas, mokyklas, sporto klubus ar kitus didelius žmonių srautus sutelkiančius objektus.

2011 metais Ūkio ministerijos surengtuose apdovanojimuose „Už nuopelnus verslui“ nSoft nominuota kategorijoje „Inovatyvių sprendimų lyderis”. Šią nominaciją lėmė įmonės iniciatyva kuriant biometrinius ir verslo valdymo sprendimus. Tai sprendimai sudominę net mokslo atstovus – Pietų Korėjos, Latvijos, Čekijos ir Lietuvos universitetus.

2012 metais Baltarusijoje vykusioje parodoje Tibo 2012, įmonė gavo apdovanojimą kategorijoje “Katalogai ir e-servisas”. Jis skirtas už bilietų platintojo www.kvitki.by platformoje įdiegtus bilietavimo sprendimus.

2013 metais patvirtina ES parama: nSoft darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo projektas.

2014 metais nSoft pateko į tarptautinės audito ir verslo konsultacijų įmonės Deloitte penkiasdešimties sparčiausiai augančių Vidurio Europos technologijų bendrovių reitingą Technology Fast 50