fbpx

Bilietų pardavimo sistema

nPoint bilietų pardavimo sistema – tai moderni, Lietuvoje sukurta ir vystoma sistema, skirta muziejams, zoologijos sodams, parkams ir kitoms laisvalaikio bei pramogų vietoms. Bilietų pardavimo sistemą nPoint sudaro techninė (praėjimo varteliai, POS kompiuteriai, spausdintuvai ir kt.) ir programinė įranga (administratoriaus, kasos ir praėjimo kontrolės moduliai), kurios suderinamos pritaikant prie kliento poreikių. Sprendimą taip pat galima įdiegti interneto svetainėje ar sukurti mobiliąją aplikaciją.

nPoint bilietų pardavimo sistema

 

nPoint bilietų pardavimo sistema pasižymi šiomis savybėmis:

 • Lankstumas – sistemą sukūrėme ir vystome patys Lietuvoje, tad galime greitai ir lanksčiai pritaikyti ją individualiems klientų poreikiams.
 • Patikimumas – 24/7 suteikiame savo klientams visą reikiamą pagalbą.
 • Nuolatinis tobulėjimas – sistemą nuolat vystome bei tobuliname atsižvelgdami į klientų poreikius, naujausias pasaulines tendencijas ir rinkos pokyčius.
 • Saugumas – naudojame centralizuotą bilietų pardavimo sistemos veikimo principą užtikriname aukštą duomenų saugumo lygį.
 • Funkcionalumas – nPoint gali būti puikiai pritaikoma bet kurio kliento poreikiams: bilietų pardavimo sistema efektyviai apjungia ne tik bilietų pardavimą, rezervavimą, praėjimo kontrolę, bet ir papildomą prekybą, maitinimą ar kitas paslaugas.

Šios sistemos didžiausi privalumai:

 • Paprasta bilietų apskaita – elektroninis bilietų pardavimas supaprastina bilietų apskaitą, tad jums nebereikia spausdinti išankstinių bilietų, registruoti jų VMI, archyvuoti likučių ir atlikti kitų darbų, kurie verčia jus sugaišti daug laiko.
 • Greitas aptarnavimas – patogi ir vartotojui draugiška kasos aplinka padeda operatyviai aptarnauti lankytojus bei realiu laiku matyti parduotus bilietus.
 • Bilietų kontrolė – bilietų pardavimo sistemos nPoint praėjimo kontrolės modulis atlieka bilietų tikrinimo funkciją ir užtikrina, kad su vienu bilietu lankytojas praeitų nustatytą kartų kiekį.
 • Atsiskaitymo būdų gausa – leiskite klientams atsiskaityti jiems patogiu būdu. Bilietų pardavimo sistema nPoint yra lengvai integruojama su bet kuriuo banku ar elektronine atsiskaitymo sistema. Praplėskite savo klientų ratą pasiūlydami jiems atsiskaityti barteriu, dovanų čekiais ar kitais būdais.
 • Patogi rezultatų apžvalga – daugybė įvairiais pjūviais pateiktų ataskaitų padės sekti bilietų bei susijusių paslaugų pardavimus, analizuoti lankytojų srautą, įžvelgti rinkodaros galimybes, planuoti tolimesnius veiksmus bei prognozuoti finansinius rezultatus.
 • Ilgalaikių santykių kūrimas – CRM (klientų valdymo sistema) padės geriau pažinti jūsų tikslinę auditoriją, segmentuoti klientus, taikyti specialius pasiūlymus, komunikuoti el. pašto ar SMS žinučių pagalba ir tokiu būdu išlaikyti ilgalaikius santykius.

Jūsų verslui galėtų būti naudinga:

 • Galimybė kurti Jūsų salių planus pritaikytus individualiems Jūsų poreikiams: laisvai rinktis bilietų tipą (stovimi ar sėdimi bilietai), jų kiekius, kainas ir išsidėstymą renginio patalpoje. Automatinis geriausios vietos parinkimo funkcionalumas padės Jūsų klientams pasirinkti geriausias esamas vietas, o Jums leis optimaliausiai išnaudoti renginio salės plotą.
 • Grupinio bilieto parinkimas –  tai funkcionalumas, padėsiantis sumažinti lankytojų laukimo eilėse laiką. Grupinio bilieto funkcija leidžia parinkti bilietą, skirtą didesnei lankytojų grupei vienu paspaudimu.
 • Galimybė kurti automatines nuolaidas skirtingiems pirkėjų tipams arba pirkėjų grupėms. Pavyzdžiui senjorų, studentų nuolaidos arba moksleivių grupių su nemokamu mokytojo bilietu nuolaidos (10 :1) ir kita.
 • Bilietų pardavimas internetu – praplėskite potencialių lankytojų srautą parduodami bilietus internetu savo svetainėje, patys patogiai formuokite pasiūlymus ar suteikite pasirinktai lankytojų kategorijai išskirtines sąlygas. Atsiskaitymo internetu galimybė leis klientui patogiai ir greitai atsiskaityti internetu. Mes padėsime jums sukurti sprendimą internetinėje svetainėje ar mobiliojoje programėlėje. Taip atrodo mūsų klientų naudojamos bilietų pardavimo internetu sistemos:

nPoint sistema gali būti naudojama stacionariame, nešiojamame arba POS kompiuteryje.

nPoint – tai vieningas programinis ir techninis sprendimas

Visa techninė įranga yra pilnai integruota į vieningą sistemą leidžiančią skirtingais kanalais nupirktus bilietus įtraukti į vientisą apskaitos sistemą ir užtikrina praėjimo galimybę ir bilietų kontrolę. nPoint bilietų pardavimo sistema valdo skirtingus techninis sprendimus tai:

 • Bilietų pardavimo savitarnos automatai. Tai novatoriškas sprendimas, leidžiantis 24/7 parduoti bilietus stacionariame automate, kurio intuityvus valdymas leidžia pirkėjui įsigyti ir atsispausdinti pageidaujamą bilietą, apmokėti pirkinį ir taip sumažina aptarnavimo kaštus bei mažina lankytojų eiles.
 • Mobilios ir stacionarias bilietų pardavimo kasos. Mobilios kasos leidžia bilietus parduoti ir atspausdinti bilietą nepriklausomai nuo konkrečios pardavimo vietos (ypač aktualu lauko renginiams, festivaliams ir kita). Abiejų rūšių kasos išsiskiria patogiu, sparčiu ir intuityviu valdymu.
 • Bilietų spausdintuvai. Leidžia greitai atspausdinti estetiškus ir profesionalius Jūsų pasirinkto dizaino bilietus. Galite rinktis mobilų arba stacionarų sprendimą, geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius.
 • Bilietų skaitytuvai. Brūkšninio kodo nuskaitymas leidžia atpažinti autentiškus bilietus ir užtikrina praėjimo kontrolę. Stacionarus sprendimas leidžia skaitytuvus integruoti su praėjimo vartelių, turniketų darbu, o mobilus skaitytuvas leidžia mobiliai tikrinti bilietus bet kurioje pasirinktoje vietoje skirtingiems renginiams. Plačiau skaitykite čia.
 • Turniketai – praėjimo varteliai. nPoint kasos modulio, praėjimo vartelių ir skaitytuvo integravimas leidžia sistemai veikti dinamiškai ir vieninga, taip garantuoja greitą lankytojo patekimą į renginio vietą. Plačiau apie turniketus skaitykite čia.

Jei norite gauti pasiūlymą ar turite klausimų, visada galite kreiptis į mus čia esančiais kontaktais.

Mūsų sistemą naudoja