fbpx

Praėjimo kontrolė

Praėjimo Praėjimo kontrolės sistemakontrolės sistema susideda iš dviejų pagrindinių elementų: montuojamų turniketų ir diegiamos programinės įrangos. Turniketai užtveria laisvą praėjimą ir su skaitytuvų bei programinės įrangos pagalba praleidžia į patalpas tam leidimus turinčius asmenis. Praėjimo kontrolės sistema programinė įranga identifikuoja lankytojus ir įleidžia ar išleidžia juos iš patalpų. Praėjimo kontrolė nesukelia žmonių spūsčių, kadangi daugelis turniketų praleidžia iki 30 ar net 60 žmonių per minutę. Kilus gaisrui ar kitai nelaimei, turniketo užtvarai nuleidžiami ar atsiveria laisvam praėjimui, taip nesudarydami problemų greičiausiu būdu palikti patalpų.

Praėjimo kontrolės sistemai naudojami skaitytuvai, turniketai ir varteliai. Šiems komponentams valdyti galima naudoti nSoft sukurtą programinę įrangą nPass arba apskaitos ir valdymo sistemą nPoint. Ši programa dažniausiai diegiama serveryje, kuriam skaitytuvai perduoda informaciją, o programa išduoda signalą, ar galima atverti praėjimo kontrolės įrenginį. Tokioje praėjimo kontrolės sistemoje galima naudoti ir nSoft programą nCheck. Ši programa dažniausiai  naudojama su TicketEx bilietų pardavimo sistema. nCheck paskirtis – reguliuoti turniketus ar kitas praėjimo kontrolės priemones renginiuose, kuriuose yra nuskaitomi bilietų brūkšniniai kodai.

Jei norite gauti pasiūlymą ar turite klausimų, visada galite kreiptis į mus čia esančiais kontaktais.

nSoft siūlomos praėjimo kontrolės sistemos privalumai:

  • Programinė įranga gali riboti įėjimą tam tikromis valandomis.
  • Taip pat galima neleisti tam tikrų žmonių patekimo.
  • Sumažina žmogiškųjų išteklių sąnaudas.
  • Užtikrina saugumą.

nCheck programa praėjimo kontrolei

nCheck programa skirta praėjimo kontrolės sistemai. Programoje yra galimybė kurti renginius, paskirstyti bilietus pagal sektorius, grupes ir renginius. Programa taip pat turi galimybę įkelti brūkšninius kodus į renginį iš CSV formato failo (jeigu nėra integracijos su bilietų platintojais).

Administratoriaus modulis leidžia kurti renginius ir juos valdyti, koreguoti. Šis modulis taip pat leidžia importuoti brūkšninius kodus, ir priskirti juos pagal sektorius, kartu palengvinant praėjimo srautų reguliavimą.

Antrasis nCheck modulis vadinasi Tikrinimo tašku. Šiame modulyje aktyvuojami skaitytuvai priskirti konkrečiam ir aktyviu vadinamam renginiui. Pavyzdžiui, jei vakare turi vykti koncertas, nurodome, kuriuose skaitytuvuose bus galima nuskaityti renginio bilietus. Pagalbinė Tikrinimo taško funkcija padeda patikrinti ar atitinkamas barkodas gali būti įleidžiamas į renginį, taip pat leidžia matyti skenavimą per turniketus realiu laiku.

Sprendimą naudoja: