fbpx

Biometrinių duomenų atpažinimas

Biometriniai skaitytuvai – tai įrenginiai skirti žmogaus atpažinimui pagal piršto atspaudą, akies rainelę ar veido formą. Šie skaitytuvai pasižymi itin dideliu patikimumu.

Atpažinimas pagal biometrinius duomenis remiasi unikalia žmogaus charakteristine informacija. Šiuo metu pasaulyje aktyviai naudojamos kelios biometrinių duomenų atpažinimu besiremiančios sistemos – atpažinimas pagal piršto atspaudą, akies rainelę ar veido formą.

nSoft gali pasiūlyti šių biometrinių skaitytuvų integravimą į praėjimo kontrolės sistemas. Tokios priemonės užtikrina beveik šimtaprocentinį identifikavimo efektyvumą, kurio reikia, kai norima pasiekti maksimalų tikslumą, užtikrinti sukčiavimo prevenciją, pasitaikančią tiek tarp sporto klubų, baseinų, vandens parkų ar kitokių pramogų objektų, tiek tarp įmonių personalo patekant į darbovietės patalpas ir atsižymint darbo laiką ir/ar pabaigą. Tokiu būdu išvengiama pajamų netekimo, padidėja sukčiavimo prevencija ir saugumas.

Ilgalaikėje perspektyvoje biometrinės atpažinimo priemonės įgyja pranašumą prieš RFID technologiją ne vien dėl savo patikimumo, bet ir dėl mažesnių kaštų – nereikia naujų RFID kortelių, žetonų. Dėl šių priežasčių supaprastėja ir pagreitėja lankytojų aptarnavimas, kartu sumažindamas išlaidas žmogiškiesiems ištekliams.

Galime pasiūlyti žemiau nurodytų skaitytuvų tipų: