fbpx

Soliariumams

Soliariumams Soliariumų sistemasiūlome modernius valdymo ir apskaitos sprendimus. Daugiametis bendradarbiavimas su soliariumų studijomis mums padėjo išsiaiškinti pagrindinius jų poreikius bei sukurti ir pritaikyti tų poreikių patenkinimui reikalingą soliariumų valdymo sistemą. Soliariumų verslas susiduria su darbuotojų nesąžiningumu, klientų aptarnavimo ir informavimo greičio stoka taip pat ir visapusės apskaitos trūkumu. Šiuos ir kitus poreikius gali patenkinti mūsų siūlomi IT sprendimai, skirti paslaugų teikimo kontrolei, patogumui ir modernesniam lankytojų aptarnavimui.

nSoft patirtis rodo, kad soliariumų centrai, įdiegę IT paketus (soliariumų valdymo sistemą nPoint), sugeneruoja daugiau pajamų, o taip pat ir pelno. Viena pagrindinių to priežasčių – nesąžiningas darbuotojų elgesys, kai nuslepiamos pajamos ar klaidingai taikomos nuolaidos.

Soliariumams siūlomų sprendimų pagrindinis elementas – sistema nPoint su soliariumų moduliu. Šį programinį paketą sukūrė ir daug metų tobulina nSoft specialistai. Taip pat jis jau pritaikytas keliems lietuviškiems soliariumų tinklams (tarp jų LaBamba ar SunLani). nPoint pagalba galėsite atlikti įvairias su soliariumų moduliu susijusias funkcijas.

Pagrindines reikiamas funkcijas apima prekių ir paslaugų pardavimas, soliariumų minučių apskaita, virtuali klientų eilė anplūdžio metu, nuolaidų taikymas ir kita. Taip pat sistemoje įgyvendinta integracija su buhalterine Rivilės programa, ši funkcija palengvina darbą buhalterėms. Įmonės savininkams gausybė ataskaitų ypač pravers analizuojant praeities rezultatus ir prognozuojant įmonės pajamas bei kuriant ateities planus.

Jei norite gauti pasiūlymą ar turite klausimų, visada galite kreiptis į mus čia esančiais kontaktais.

Siūloma įranga soliariumams, jų valdymui ir kontrolei:

  • Kasos kompiuteriai (į kuriuos diegiama nPoint sistema)
  • Soliariumo valdikliai (prie vieno valdyklio galima prijungti 8 soliariumus);
  • Vaizdo stebėjimo kameros (stebimas kasos darbas).

Privalumai naudojant sistemą soliariumams

nPoint modulis soliariumams leidžia kontroliuoti kiekvieną soliariumą, po paslaugos pardavimo stebėti įrenginio būseną ir deginimosi trukmę. Kol lankytojas neapmoka už norimas minutes, sistema neleidžia soliariumui įsijungti.

Kiekvienoje studijoje galima valdyti neribotą kiekį soliariumų, matyti būsenas, kurios praneša apie tai, ar soliariumas laisvas, taip pat kiek žmogui laiko liko pasiruošti deginimuisi, kiek liko iki sesijos pabaigos ir kiek minučių teks palaukti kitam klientui kol soliariumas išsivedins po paskutinio naudojimosi.

Tokia sistema apsaugo nuo darbuotojo nesąžiningo darbo – lankytojui nesumokėjus už paslaugas, soliariumo neįmanoma įjungti, tokį funkcionavimą užtikrina techninė ir programinė įranga. Partnerių patirtis rodo, kad įdiegus tokią sistemą pakilo įmonės pardavimų rezultatai.

Sprendimą naudoja: