fbpx

Lojalumo kortelių gamyba

Vienas iš populiariausių būdų išlaikyti esamus klientus maitinimo įstaigoje ar sporto klube – lojalumo kortelės. Populiariausios – magnetinės lojalumo kortelės – dažniausiai naudojamos fiksuotoms arba kintančioms nuolaidoms pritaikyti. RFID kortelės veikiančios daug naujesnės technologijos pagrindu yra visokeriopai pranašesnės ir pamažu išstumia iš rinkos magnetines korteles. UAB „nSoft“ užsiima lojalumo kortelių gamyba bei lojalumo sistemų diegimu.

Lojalumo kortelių gamyba

UAB „nSoft“ gaminamos lojalumo kortelės


 

Kuo skiriasi RFID ir magnetinės lojalumo kortelės?

RFID lojalumo kortelės – kortelės, veikiančios per atstumą (šios kortelės veikimas yra pagrįstas radijo dažnio signalo panaudojimu objekto žymoje esančios informacijos įrašymui ir nuskaitymui). Šios kortelės yra pranašesnės tuo, kad jose nereikalinga magnetinė juostelė – kortelę galima apipavidalinti iš abejų pusių ir jos atrodo daug geriau. RFID kortelės taip pat yra ilgaamžiškesnės nei magnetinės, kurios naudojant ilgesnį laiką susibraižo ir nusitrina. RFID kortelės veikia be kontakto, tad puikią išvaizdą išlaiko daug ilgesnį laiko tarpą. RFID kortelės taip pat gali atlikti ir kitas funkcijas arba naudoti dvi mikroschemas iš karto.

RFID lojalumo kortelės

RFID kortelės veikia per atstumą

Magnetinės lojalumo kortelės – kortelės su specialia juostele, kuriose yra išsaugomi tam tikri duomenys. Šioms kortelėms veikti reikalingos specialios lojalumo sistemos, kurių pagalba kortelei yra priskiriama tam tikri atributai ir kortelei suteikiama fiksuota ar kintama nuolaida.

Magnetinės lojalumo kortelės

Magnetinės kortelės veikia specialiu skaitytuvu braukiant per ant kortelės esančią magnetinę juostelę


 

Kodėl verta naudoti lojalumo korteles?

Plastikinės kortelės yra praktiškos, patogios, neplyšta, nesiglamžo, ilgai išsilaiko. Kortelės gaminamos ofsetiniu (didesniems kiekiams) ir skaitmeniniu (mažesniems kiekiams) būdu. Kortelės gaminamos individualiai, atsižvelgiant į reikiamą dizainą, personalizavimo lygį.

Rekomenduojame naudoti patikimas, žinomų gamintojų (NXP Mifare, EM Microelectronic, Legic Advant ir kt.) RFID korteles, kurios atitinka tarptautinius standartus (ISO 14443A, ISO 18000 ir pan.). Tokio tipo kortelės naudojamos itin didelio patikimumo reikalaujančiuose projektuose (Vilniečio kortelė ir pan.).

Mūsų įmonė – pirmoji Lietuvoje pradėjusi diegti naujos technologijos dvigubas RFID korteles. Ši technologija padeda įmonėms sumažinti sąnaudas keičiant lojalumo sistemas ir pritaikant jau įdiegtus IT sprendimus naudoti su naujais. RFID kortelėje įmontuojamos dvi mikroschemos, kurios veikia kartu ir atlieka dviejų kortelių darbą.

RFID technologija taip pat dažnai naudojama įvairiuose vandens parkuose arba kitose vietose, kur klientams yra išduodamos specialios apyrankės su RFID žyma.


 

Lojalumo kortelių gamyba

Norėdami įsigyti lojalumo kortelių, rašykite mums šiame puslapyje nurodytais kontaktais nurodydami kiekį ir maketą. Atsižvelgdami į jūsų užklausą pateiksime geriausią gamybos būdą, paskaičiuosime kainas ir, esant reikalui, patarsime, kaip geriausiai išnaudoti lojalumo sistemą.