fbpx

Sporto klubams

sporto klubų sistema

Sporto klubų sistema leidžia patogiausiu būdu parduoti savo prekes ir paslaugas, analizuoti rezultatus ir greičiausiu būdu aptarnauti klientus. Sprendimas susideda iš nPoint sporto klubų programos, praėjimo kontrolės, el. spynelių, soliariumų valdymo ir kitų integruojamų dalių. Todėl ši sporto klubų sistema tinka ir miestelių treniruoklių salėms, ir dideliems, kelis padalinius turintiems sporto centrams.

Savo veiklą pradėjusi nuo Lietuvos sporto klubų sistemų, dabar nSoft ir nPoint sistema užima tvirtas pozicijas šioje rinkoje. Klientų pasitikėjimą šia programa lemia patikimumas ir nSoft lankstumas – sistema yra sukurta Lietuvoje ir pritaikyta šalies įmonių poreikiams. O jei klientas neranda jam reikiamos funkcijos standartiniame pakete, nSoft gali greitai įgyvendinti norimus pakeitimus ar papildymus. Dėka nuolatinio nPoint tobulinimo, sistemos funkcionalumas nuolat plečiasi, o klientai atranda naujų, dar neišbandytų programos galimybių.

Jei norite gauti pasiūlymą ar turite klausimų, visada galite kreiptis į mus čia esančiais kontaktais.

Sporto klubų sistema

Privalumai naudojantis nPoint sporto klubų sistema:

Sporto klubų valdytojai per nPoint programą patogiai kuria abonementus, turinčius skirtingus lankymo ir galiojimo parametrus, kitas prekes, nuolaidas, pakvietimus, dovanų čekius. Ataskaitose matomi visi įmonės veiklos rezultatai: abonementų ir kitų prekių pardavimai, apsilankymai, darbuotojų veiksmai ir pan. Su nSoft kuriama  programine įranga galimybėmis galite susipažinti čia.

Su sporto klubų sistema veikia įvairi techninė įranga: Cominfo turniketai ir varteliaikasos kompiuteriai ir fiskaliniai spausdintuvai, interneto kameros klientų identifikavimui, Gantner Technologies vietos (angl. „offline“) ir tinklo (angl. „online“) rūbinių spintelių užraktai, RFIDbrūkšninių kodų ir magnetinių kortelių skaitytuvai, biometrinė įranga – akies rainelės, pirštų atspaudų skaitytuvai. Integruotos įrangos asortimentas nuolat plečiamas atsižvelgiant į klientų poreikius.

Programa sporto klubams yra licencijuojama pagal darbo vietas. Įsigyję licenciją, daugiau nereikės mokėti jokių papildomų mėnesinių ar metinių mokesčių už licencijos pratęsimą. Licencijos būna dviejų tipų – kasos ir administratoriaus. Kasos modulis diegiamas pardavimo vietojs, o administracinis sporto klubo vadybininkams, vadovams.

Sprendimą naudoja: