fbpx

Sprendimai_(notUsed)

Restoranų, barų ir kavinių kasos valdymo sistema – nPoint

Restoranams, barams ir kitoms maitinimo įstaigoms naudojamas nSoft produktas nPoint 3. Sprendimas, skirtas verslininkams, norintiems kontroliuoti savo maitinimo įstaigos atsargas, užsakymus, personalo darbą, pardavimus ir kitus svarbius veiklos elementus. Įvairios sistemos ataskaitos padeda sekti ir valdyti maitinimo vietos veiklą, ją prognozuoti ir operatyviai pritaikyti naujus sprendimus savo verslui.

Lojalumo kortelių gamyba

Vienas iš populiariausių būdų išlaikyti esamus klientus maitinimo įstaigoje ar sporto klube – lojalumo kortelės. Populiariausios – magnetinės lojalumo kortelės – dažniausiai naudojamos fiksuotoms arba kintančioms nuolaidoms pritaikyti. RFID kortelės veikiančios daug naujesnės technologijos pagrindu yra visokeriopai pranašesnės ir pamažu išstumia iš rinkos magnetines korteles. UAB „nSoft“ užsiima lojalumo kortelių gamyba bei lojalumo sistemų diegimu.

sporto klubo sprendimai

Sporto klubams

Sporto klubų sistema leidžia patogiausiu būdu parduoti savo prekes ir paslaugas, analizuoti rezultatus ir greičiausiu būdu aptarnauti klientus. Sprendimas susideda iš nPoint sporto klubų programos, praėjimo kontrolės, el. spynelių, soliariumų valdymo ir kitų integruojamų dalių.

Baseinams ir SPA

Sprendimai sveikatinimo centrams apima apskaitos ir valdomo sistemos diegimo, integravimo su praėjimo kontrole, soliariumų moduliu, el. spintelėmis ir kitomis galimybėmis, leidžiančiomis patogiai ir greitai aptarnauti lankytojus.

Sandėliavimui

Sandėlio valdymo sistema (angl. Warehouse Management System) yra programinis paketas, skirtas optimizuoti sandėlio operacijas, žengiant didelį žingsnį modernaus atsargų laikymo ir valdymo link.

Bilietų pardavimo sistema

nPoint – moderni, Lietuvoje sukurta ir vystoma bilietų pardavimo sistema, skirta muziejams, zoologijos sodams, parkams ir kitoms laisvalaikio bei pramogų vietoms. Bilietų pardavimo sistemą nPoint sudaro techninė (praėjimo varteliai, POS kompiuteriai, spausdintuvai ir kt.) ir programinė įranga (administratoriaus, kasos ir praėjimo kontrolės moduliai), kurios suderinamos pritaikant prie kliento poreikių.

Soliariumams

Soliariumams siūlomų sprendimų pagrindinis elementas – sistema nPoint su soliariumų moduliu. Šį programinį paketą sukūrė ir daug metų tobulina nSoft specialistai. Taip pat jis jau pritaikytas keliems lietuviškiems soliariumų tinklams (tarp jų LaBamba ir SunLani). nPoint pagalba galėsite atlikti įvairias su soliariumų modulu susijusias funkcijas.

Praėjimo kontrolė

Praėjimo kontrolės sistema susideda iš dviejų pagrindinių elementų: montuojamų turniketų ir diegiamos programinės įrangos. Turniketai užtveria laisvą praėjimą ir su skaitytuvų bei programinės įrangos pagalba praleidžia į patalpas tam leidimus turinčius asmenis.