fbpx

Baseinams ir SPA

Valdymo SPA ir Baseinų sistemair apskaitos sprendimai baseinams, sveikatinimo įstaigoms, vandens parkams ir panašiems centrams, kur ypatingai svarbu greitai, maloniai ir kokybiškai aptarnauti lankytojus. Šiuos tikslus pasiekti padeda lankytojų apskaitos ir valdymo programa nPoint, patogi praėjimo kontrolė, galimybė išsirinkti norimą spintelę su el. užraktu, taip pat be grynųjų pinigų įsigyti ir šalia baseino atsigerti gaivaus gėrimo.

Vandens parkai, baseinai pasižymi išskirtiniu paslaugų asortimentu, todėl sistema turi būti lanksti bei suteikti plačias valdymo galimybes. nSoft produktai padeda išlaikyti tvarką aptarnaujant klientus. nPoint sistema išsiskiria lankstumu – galima prijungti restoranų, sporto klubo ar rezervacijų modulius. Daugiametė vandens parkų, baseinų ir spa klientų patirtis rodo, kad įmonės, įdiegusios šiuos sprendimus, turi geresnius veiklos rezultatus.

Jei norite gauti pasiūlymą ar turite klausimų, visada galite kreiptis į mus čia esančiais kontaktais.

Sprendimas SPA ir baseinams

 

Įranga, naudojama sistemai baseinams įgyvendinti:

Privalumai naudojant baseinams ir vandens parkams skirtą sistemą:

Svarbiausia vaidmenį siūlomuose sprendimuose baseinams ir vandens parkams atlieka nPoint valdymo ir apskaitos sistema. Ji pasižymi intuityviu valdymu, draugiška vartotojo sąsaja. Sistema rinkoje vertinama dėl savo puikaus vertės ir kainos santykio, nuolatinių patobulinimų ir individualaus pritaikomumo. nPoint „bendrauja” su praėjimo kontrole, savyje talpina informaciją apie lankytojus, pardavimus, apsilankymus ir dar daug kitų ataskaitų ir informacijos.

Šią baseinų ir vandens parkų sistemą susiejus su praėjimo kontrolės įrenginiais viso komplekso procesus galima valdyti ir stebėti sėdint prie kompiuterio. Daugiametė patirtis tobulinant sistemą, stebint klientų darbą ir dalijant patarimus, mums leidžia pritaikyti geriausius, daugiausiai vertės teikiančius sprendimus.

Nuolatinis darbas baseinuose ir vandens parkuose su nPoint ir susietais įrenginiais Jums padės taupyti finansus žmogiškųjų išteklių srityje, kurti marketingo planus ir planuoti ateities pardavimus. nPoint sistema ir praėjimo kontrolės įrenginiai ne tik sumažina žmonių darbo poreikius, tačiau užtikrina didesnį saugumą ir prevenciją prieš įvairius sukčiavimus.

Sprendimą naudoja: