fbpx

Naujieji Poindus VariPOS256

Naujų kasos kompiuterių siunta – išskirtinis dizainas ir ekrano dydis.

Mūsų patikimo Taivano gamintojo „Poindus”- naujasis kūrinys – kasos kompiuterio modelis  VariPOS256, gavęs „Red Dot Design Award” apdovanojimą. Aliumininis korpusas be aušintuvų, sulankstomas ekranas, galimybė kabinti ant sienos su VESA laikikliu, ypač ploni „true-flat” ekrano kraštai ir storis, ekranas yra 15,6″ WideScreen ir FullHD rezoliucijos, kuris stipriai lenkia visų prieš tai rinkoje buvusių pramoninių kasos kompiuterių ekranus – šiame ekrane telpa ypač daug prekių. Visas sisteminis kompiuterio blokas integruotas į ekraną, kuris yra atsparus vandeniui ir dulkėms, bei pritaikytas pramoniniam 24/7 darbui (aktualu tiems, kas iš kitų tiekėjų yra bandę namų rinkai skirtas planšetes, kurios netinka pramoniniam darbui ir po trumpo nuolatinio naudojimo išsipūčia korpusai, sustabdantys restorano darbą).

Šiuos naujus „Poindus” kompiuterius diegiame su greitais SSD diskais, kuriuose įdiegta Windows operacinė sistema ir nPoint restoranų bei barų valdymo sistema. Kompiuteriai yra tinkantys diegti bet kokį VMI i.EKA projekto sprendimą. Šie kompiuteriai puikiai tinka ne vien kasoms, bet ir diegianti savitarnos kasas arba virtuvės užsakymų valdymo ekranus.

Nsoft, UAB yra vienintelis oficialus Poindus Systems Corp. atstovas Lietuvoje, šio Taivano gamintojo kokybę yra išbandę ir vertiną Amerikos bei Vokietijos rinka. Į šiuos kompiuterius diegiame mūsų Lietuvoje sukurtą ir kelis dešimtmečius tobulintą nPoint kasų valdymo sistemą.