fbpx

Poseidon2 3266: nuotolinio monitoringo sensorius per LAN

Poseidon2 3266 yra pagrindinis nuotolinio jutiklių per tinklą skaitymas (stebėjimas). Jis matuoja temperatūrą, įtampą ir sausų kontaktų (skaitmeninių įėjimų)būsenas ir kitus išorinius duomenis. Jis siunčia el. Pašto įspėjimus į vertes iš nurodyto diapazono arba prisijungia prie aplinkos stebėjimo sistemos. Palaiko M2M protokolus – SNMP (SNMPv3), Modbus / TCP, XML ir internetinį portalą Sensdesk.com.

Poseidon2 3266 prižiūri temperatūrą ir kitus jutiklius per tinklą, kad galėtumėte sukurti nuotolinį aplinkos stebėjimo sprendimą. Galima prijungti iki 8 jutiklių ir 4 skaitmeninius įvesčius (sausus kontaktai). Poseidon2 prijungtas prie LAN, skaito matavimus ir saugo matavimus savo vidinėje atmintyje (duomenų tvarkytuvas). Įrenginys pasiekiamas per WEB ir gali siųsti el. Laiškus (arba tekstinius pranešimus).

Detektoriai ir sensoriai
Mes tiekiame drėgmės ir temperatūros daviklius patalpų ar lauko projektuose, šviesos intensyvumo davikliuose, nuolatinės ar kintamosios srovės ir įtampos keitikliuose. Kiti jutikliai yra dūmų detektoriai, maitinimo gedimų detektoriai, vandens potvynių aptikimas ir dar daugiau.

Kai vertė neatitinka nurodyto diapazono, Poseidon2 siunčia el. Laišką, SNMP gaudyklę arba tekstinį pranešimą (SMS).
Norint siųsti tekstinius pranešimus per GSM tinklą, nėra jokios programinės įrangos. Visi HW grupės įrenginiai gali siųsti tekstinius pranešimus (SMS) per vieną pagrindinį vartai, HWg-SMS-GW. Tiesiog viena SIM kortelė gali aptarnauti visus savo įrenginius.

Poseidon2 3266 gali būti prijungtas prie įvairių trečiųjų šalių programų ar debesų paslaugų naudojant įvairius protokolus (SNMP, Modbus / TCP, XML, HWg-Push).

Standartinės programos

 • Poseidon2 3266 siunčia el. laišką, jei temperatūra yra per didelė arba durys yra atidarytos (sausas kontaktas, prijungtas prie skaitmeninio įėjimo, yra uždarytas). Jis taip pat gali stebėti energijos tiekimo būseną, dūmų detektorius ir aplinką.
 • Poseidon2 3266 tinka kaip nuotolinė serverių ir technologinių patalpų stebėjimo sistema. Išmatuokite nuotoliniu būdu su Pt-100 ir kitomis temperatūros ir drėgmės jutikliu.
 • Dažna programa yra nuotolinė aplinkos stebėjimo sistema.
  Lengva prijungti dūmų detektorius, vandens nuotėkio detektorius, PIR judesio jutiklius ir t.t. Jie tiekiami iš „Poseidon2 3266” įrenginio.

 

 • Ethernet: RJ45 (10/100 BASE-T)
 • WEB: įmontuotas žiniatinklio serveris
 • Duomenų registravimas: Duomenų kaupiklis daugiau nei 250 000 įrašų
 • Jutikliai: 2xRJ11 – maks. 8 išoriniai jutikliai (1 laidas / 1 laidas UNI)
 • Galima matuoti: drėgmę, įtampą, srovę, 4-20 mA, apšvietimą, temperatūrą (įskaitant Pt100, Pt1000) ir daugelį kitų kiekių …
 • Skaitmeniniai įėjimai (DI): 4x DI sausiems kontaktams (detektoriai)
  Palaikomi: durų kontaktai, dūmų jutikliai, 110/230 V maitinimo šaltinio detektorius, vandens nuotėkio detektorius, ventiliatoriaus gedimo detektorius
 • Galia: 9-30 V DC
 • Mechaninė: metalinė dėžutė, 100 x 94 x 25 [mm] (H x W x D) / 260 g – montuojama ant sienos, tinka DIN bėgiui.
 • M2M ryšio protokolai: SNMP (SNMPv3), XML, Modbus / TCP, HWG-Push
 • Tekstiniai pranešimai (SMS): perspėjimai gali būti siunčiami kaip tekstiniai pranešimai (SMS) per nuotolinį HWg-SMS-GW per tinklą. Nereikia jokios programinės įrangos.