fbpx

Bluetooth/USB bevielis RFID NFC, Mifare skaitytuvas

Bluetooth/USB bevielis RFID NFC, Mifare skaitytuvas sukurtas siekiant palengvinti „on-the-go” „smart card” ir „NFC” programas. Jis sujungia naujausią 13,56 MHz bekontaktinę technologiją su „Bluetooth® Smart” ryšiu.

Bluetooth/USB bevielis RFID NFC, Mifare skaitytuvas palaiko ISO 14443 „A” ir „B” pažangias korteles, „MIFARE®”, „FeliCa®” ir daugumą NFC žymes bei prietaisus, atitinkančius ISO 18092 standartą. Dėl to NFC Skaitytuvai idealiai tinka įvairiems sprendimams, pvz., laisvų rankų patikrinimui fizinei ir loginei prieigos kontrolei ir atsargų sekimui. Bluetooth/USB bevielis RFID NFC, Mifare skaitytuvas turi dvi sąsajas: „Bluetooth Smart” (dar vadinamą Bluetooth Low Energy arba BLE), skirtu poravimui su mobiliaisiais įrenginiais, ir „USB Full Speed” su kompiuteriu susijusiai operacijai. Be to, ji gali skaityti / rašyti spartai iki 424 Kbps bekontaktinei „smart card” ir „NFC” įrenginių prieigai.

Su kompaktišku dizainu ir įkraunama ličio jonų baterija, galia, šie skaitytuvai yra itin nešiojamas ir patogus naudoti bet kuriuo metu ir bet kur su daugeliu „Bluetooth” palaikomų išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

Norint sutaupyti išlaidų ir laiko, skaitytuvų programinės aparatinės įrangos pritaikymas gali būti patobulintas lauke. Tai leidžia vartotojams susidoroti su greitai besikeičiančia jų taikomųjų technologijų technologija ir tinka įvairiems scenarijams.

Naudodamiesi „Bluetooth Smart” technologija ir AES-128 saugikliu, Bluetooth/USB bevielis RFID NFC, Mifare skaitytuvai saugiai ir bevieliu ryšiu jungiasi prie bet kurio įrenginio, kuriame veikia „Android ™ 4.3” ir naujesnės versijos, „iOS 5.0” ir naujesnės versijos, „Windows® 7” ir naujesnės versijos bei „Mac OS® 10.7” ir naujesnės versijos.

Su PC susijusi operacija, skaitytuvuose gali būti lengvai įdiegta naudoti su bet kokiu asmeniniu kompiuteriu, kuriame veikia „Windows®” operacinė sistema, nes jis suderinamas su PC / SC ir CCID. Jo tvarkyklės taip pat suderinamos su Linux® ir Mac OS®.

„Bluetooth” Smart sąsaja
USB-Powered (su kompiuteriu susietas režimas):

 • „USB 2.0” visiško greičio sąsaja
 • CCID atitikimas
 • Firmware Upgradeable
 • taikomųjų programų programavimo sąsaja:
  Palaiko PC / SC
  Palaiko CT-API (per apvyniojimą virš PC / SC)

Akumuliatorius:

 • Įrengtas naudojant ličio jonų bateriją (įkraunama per kompiuterio režimą)

„Smart Card Reader”:

 • Integruota antena, skirta bekontaktinėms žymoms patekti, kurių skaitymo atstumas iki 60 mm (priklausomai nuo žymos tipo)

Palaiko ISO 14443 4 dalies A ir B tipo korteles

 • Palaiko MIFARE® ir MIFARE® DESFire®
 • Palaiko „FeliCa®” </ li>
 • Palaiko ISO 18092 žymas (NFC žymes)
 • Integruota „anti-collision” funkcija (bet kuriuo metu galima pasiekti tik vieną žymą)

NFC palaikymas:

 • Kortelių skaitymo / rašymo režimas