fbpx

Lazdynų baseinas – šiuolaikiškas sveikatingumo centras vandens sporto entuziastams

2023-03-28

Daugiafunkcinis Lazdynų sveikatingumo centras jau atvėrė duris ir tapo lankytojų traukos centru ne tik vilniečiams, bet ir miesto svečiams. 

Lankytojai čia gali  išbandyti olimpinio dydžio 10 takelių po 50 metrų plaukimo baseiną bei 8 takelių po 25 metrus nardymo baseiną su specialia oro pagalve. Šalia nardymo baseino taip pat įrengtas vienintelis toks Lietuvoje 10 metrų aukščio bokštas šuoliams į vandenį ir 7 tramplinai. Visa infrastruktūra pritaikyta tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams, o vaikams, siekiantiems išmokti plaukti, vyksta reguliarios treniruotės.

Siekiant pateisinti moderniausio baseino titulą, Lazdynų sveikatingumo centre buvo įdiegta šiuolaikinė techninė ir programinė įranga, kuri užtikrins lankytojų saugumą, komfortą, o administracijos darbuotojams nereiks atlikti techninių, rutininių užduočių, nes visų procesų eiga buvo apgalvota iš anksto ir jie automatizuoti.

nSoft Lazdynų baseinui pasiūlė kombinuotą klientų valdymo sprendimą, naudojant nPoint programinę įrangą, kuri užtikrina pasirinktų funkcionalumų efektyvumą ir naudą tiek lankytojams, tiek administracijos darbuotojams. 

Lankytojų patekimas į patalpas

Nuolatiniai baseino lankytojai naudodami asmenines identifikavimo priemones galės savarankiškai patekti į vidines baseino patalpas per #Cominfo EasyGate SG1000 vartelius. Pavieniams lankytojams, nusprendus pasinaudoti sveikatingumo centro paslaugomis, bus suteikta #Gantner silikoninė apyrankė su viduje integruotu RFID žetonu. Praėjimo kontrolės sistema yra išdėstyta visose vidinėse patalpose, todėl užtikrinama, kad lankytojai pateks tik į jų paslaugai priskirtas zonas. Įdiegta papildoma programinė įranga administracijos darbuotojui praneša, koks identifikuotas klientas praėjo pro vartelius ir pateko į patalpas. Sumontuotas žetonų surinkėjas leidžia lankytojams savarankiškai be darbuotojų pagalbos užbaigti apsilankymą baseine.

Asmeninių daiktų saugojimas

Lazdynų sveikatinimo centre nSoft įrengė apie 600 spintelių su Gantner elektroninėmis spynelėmis, kurios gali būti valdomos per nuotolį. Spynelės turi įsilaužimo identifikavimo ir užsiblokavimo funkciją, kuri leis užtikrinti aukščiausio lygio asmeninių daiktų apsaugą.

Visa aktuali informacija viename ekrane

Vidinėse patalpose įrengti infoterminalai leis lankytojams patogiai rasti visą reikalingą informaciją vienoje vietoje: naudojimosi paslaugomis laiką ar užrakintos spintelės numerį.

Duomenų integravimas ir saugojimas

Lazdynų baseinui buvo atlikta internetinio puslapio ir duomenų bazės sąsaja, naudojant nSoft sukurtą aplikacijų programavimą (angl. Application Programming Interface, API). Ši integracija leidžia klientai savarankiškai cipf-es.org užsiregistruoti ir įsigyti pageidaujamas narystes internetiniame puslapyje, taupant savo ir administracijos darbuotojų laiką. Nario skiltyje yra galimybė matyti pasirašytas sutartis, gautas sąskaitas faktūras, apmokėti įsipareigojimus už paslaugas ir kitą lankytojui reikalingą informaciją. 

Pasirinkta įranga ir įdiegti šiuolaikiniai sprendimai užtikrina aukščiausio lygio lankytojų komfortą, o darbuotojams tenka atlikti kuo mažiau techninių užduočių.