fbpx

Naujausios praėjimo kontrolės tendencijos jau pas mus!

2017-12-15

Praėjimo kontrolės tendencijos nuolatos juda į priekį: moderniausi dizaino sprendimai iškelia naujus iššūkius, todėl praėjimo kontrolės sistemos turi žengti koja kojon su jais. Naujieji EASYGATE turniketai pasirengę atremtį iššūkį! Moderniausi dizainai, netradicinės spalvos ir aukščiausios saugumo technologijos – visa tai, neatsiejamos EASYGATE savybės.
Mūsų asortimentas pasipildė gausybe pozicijų ir variacijų, kai kurios iš jų yra:

EASYGATE Elite/Elite 3D Top
EASYGATE Elite varteliai yra naujausias, elegantiškiausias ir kompaktiškiausias EASYGATE modelis. Elegantiškas ir kompaktiškas dizainas puikiai tinka bet kokiam interjerui. Elite serija suderina aukščiausius patikimumo ir estetikos standartus: aptakios dizaino formos ir korpuso spalvų įvairovė sukuria neribotas pritaikymo galimybes. Elite 3D Top tai EASYGATE Elite su iškiliu paviršiumi, kurio spalvos varijuoja nuo klasikinių iki modernių neoninių. Plačiau.

EASYGATE SBG
EASYGATE SBG – Self-Boarding Gate yra automatinis sprendimas, leidžiantis taikyti savitarną ir praėjimo kontrolę įlaipinimo vartuose, apsaugos/imigracijos patikrinimo taškuose, VIP keleivių eilėse ir poilsio zonose. EASYGATE SBG užtikrina sklandų ir malonų lankytojų praleidimą ir išlaisvina personalą nuo rutiniškų automatinių užduočių, todėl personalas gali sutelkti visą dėmesį į klientų poreikius.
Šis dizainas leidžia lengvai integruoti įvairius bilietų ir pasų skaitytuvus, brūkšninių kodų ir biometrinius skaitytuvus, spausdintuvus ir LCD ekranus, kurie suteikia naudingas vartotojams instrukcijas ir nuorodas. Plačiau.

EASYGATE SPA
EASYGATE SPA tai inovatyvus „užmokėti įeinant“ sprendimas, sukurtas specialiai viešųjų paslaugų įstaigų reikmėms, tokiems kaip vieši tualetai, dušai ir kita. Monetomis valdomas turniketas. EASYGATE SPA leidžia įmonėms reguliuoti klientų srautus jiems susimokant, todėl paslaugos gali būti suteikiamos ilgas valandas, patalpos lieka švarios ir tvarkingos. Surinktos lėšos saugiai ir patikimai apsaugomos užrakintoje kasos dėžėje, taip pat prie šio turniketo gali būti prijungiamas pasirinktinis spausdintuvas, kuris vartotojams išduos kvitą arba kuponą. Plačiau.

EASYGATE Interlock
EASYGATE Interlock yra aukščiausio saugumo ypač greiti praėjimo barjeriniai varteliai sukurti vietoms, kur saugumas yra ypatingai svarbus. Dvigubi vartai, aukštos kokybės stiklo vartai apsaugo nuo piktnaudžiavimo perlipant ar sekant paskui kitą asmenį. Plačiau.