fbpx

nPoint funkcijų sąrašą papildė atsiskaitymai tiesioginiu debetu

2013-03-12

nPoint funkcijų sąrašą papildė atsiskaitymai tiesioginiu debetu

UAB „Impuls LTU” užsakymu UAB „nSoft” sukūrė atsiskaitymus tiesioginio debetu „nPoint” programiniame pakete. Modulis yra integruotas į mokėjimų tarpininko – UAB „Itella Information” – sistemą ir pilnai automatizuoja sutarčių sudarymo, registravimo banke ir mėnesio įmokų nuskaitymo procesus. Pagrindinis darbo su modulio bruožas – efektyvios ir laiką taupančios operacijos, todėl naudotojai neapkraunami nereikalinga informacija ir veiksmais.

Tiesioginio debeto modulio operacijos apima abonementų (planų) kūrimą, pardavimo vykdymą, redagavimą, pardavimų rezultatų stebėjimą ir kontrolę. Taip pat bendraujant su UAB „Itella Information” sistema vykdomi sutarčių registravimai visuose Lietuvos Respublikoje registruotuose bankuose, nuskaitomos mėnesio įmokos. Sutartys registruojamos iškart po jų sudarymo, o įmokų nuskaičiavimai atliekami kas kelias dienas įmonės pageidaujamu mėnesio laikotarpiu.

Funkcionalumo ypatybės – popierinių tiesioginio debeto sutarčių automatinis spausdinimas ir vadybininkų, dirbančių su klientais, informavimas atsiradus nesklandumams su sutartimis. Įprastai visą informaciją, kurią klientas pateikia tiesioginiam debetui, vadybininkui reikia įvesti dukart: pildyti sistemoje ir surašyti ranka į popierines sutartis. Modulis supaprastina šį procesą ir leidžia duomenis vesti tik vieną kartą. Kitas privalumas – kiekviena žinutė, gaunama iš banko, parodoma sistemoje. Tokiu būdu vadybininkas laiku pamato informaciją apie nesėkmingai užregistruotas sutartis, nenuskaitytas įmokas, todėl gali informuoti klientą ir atlikti duomenų pakeitimus.

Atsiskaitymų tiesioginiu debetu modulis sėkmingai pritaikytas darbui, o jo kūrėjai ketina toliau jį tobulinti.