fbpx

nSoft įdiegė praėjimo kontrolės ir bilietų valdymo sistemą Klaipėdos Švyturio arenoje

2011-07-28

Šiandien klaipėdiečiai su legendine grupe „Smokie” švenčia universalios Švyturio arenos atidarymą. Apie 23.000 kv. m., keturių aukštų arena talpins nuo 1800 iki beveik 7000 žiūrovų, priklausomai nuo renginio tipo. Yra prognozuojama, kad per ateinančius metus naujoje arenoje apsilankys apie 200 tūkst. lankytojų įvairaus tipo renginiuose: užsienio atlikėjų koncertai, sporto renginiai ir Lietuvos masto renginiai.

Švyturio arenoje nSoft įdiegė programine įrangą, valdančią praėjimo kontrolę, kuri yra sujungta su bilietų platintojais. Taip pat įdiegė techninę įrangą – turniketus ir vartelius. Dėl objekto dydžio buvo sumontuoti net 16 nerūdijančio plieno BAR EK turniketų, kurie yra puikiai apjungti sklandžios praėjimo kontrolės vykdymui. Kadangi arenoje planuojami dideli žmonių srautai, šis turniketas padeda vykdyti greitą ir sklandų didelį žmonių pralaidumą. Taip pat arenoje buvo sumontuota 20 nerūdijančio plieno Pegas SF WR vartelių, kurie pritaikyti neįgaliųjų praėjimui, greitai evakuacijai ar didelių gabaritų daiktų gabenimui. Arenoje šie varteliai bus naudojami po renginių, dideliam žmonių srautui išleisti, nesudarant žmonių spūsčių ir laiko gaišimo.

Turniketų ir vartelių valdymui buvo sumontuoti 23 brūkšninių kodų skaitytuvai nQuire. Lankytojas atėjęs prie skaitytuvo nuskaito bilietą, unikalus brūkšninis kodas sutikrinamas duomenų bazėje ir skaitytuvo valdiklis nusiunčia signalą turniketui ir jis pasisuka, leisdamas lankytojui su galiojančiu bilietu patekti į vidų.