fbpx

nPoint v3 sistema integruota su PaySera mokėjimo būdu

2015-01-12

PaySeraLeiskite savo klientams patogiai ir inovatyviai atsiskaityti naudojant PaySerą (buvęs Mokėjimai.lt) aplikaciją. Šiuo mokėjimo būdu gali naudotis Restoranai, naudojantys nPoint v3 sistemą.

Veikimo principas

 1. Klientas su PaySera programėle nuskenuoja* ant stalo esantį specialų QR kodą, padavėjas yra iš karto informuojamas nPoint sistemoje, apie atėjusį PaySera klientą ir salės vaizde mato naujo kliento stalą kita spalva.
 2. Klientas užsisako prekes, o padavėjas įveda jas į nPoint sistemą. Klientas visas prekes mato savo telefono PaySera programėlėje ir bet kada gali jas apmokėti.
 3. Apie sėkmingą apmokėjimą padavėjas yra informuojamas nPoint sistemoje ir vieno mygtuko paspaudimu gali atspausdinti fiskalinį kvitą.
  *QR kodo neprivaloma nuskaityti pačioje pradžioje, tai galima atlikti bet kuriame etape.

Privalumai

 • Taupomas klientų ir padavėjų laikas.
 • Taupomas terminis popierius – prečekio spausdinimas nėra būtinas, nes visas prekes klientas mato savo telefone.
 • Nereikia gamini klientų lojalumo kortelių, o „push notification” principu galima informuoti klientus apie dienos pietus ir akcijas tuomet, kai jie yra netoli Jūsų restorano.
 • Paprasta ir greita techninė integracija – šis mokėjimo būdas į Jūsų nPoint v3 sistemą bus įdiegtas vos per kelias valandas.
 • Komisiniai mokesčiai – mažesni nei aptarnaujant bankines korteles.

Kaip pradėti?

 1. PaySera sistemoje susikurkite įmokų surinkimo projektą (projekto valdymo teises galite priskirti ir kitiems naudotojams).
 2. Susisiekite su PaySera, kuri pasirūpins greita sąsaja su Jūsų nPoint v3 sistema, pateiks visą reikiamą informaciją ir pasirūpins QR kodais.Jei neturite nPoint v3 sistemos, dėl pasiūlymo kreipkitės į mus čia esančiais kontaktais.