fbpx

Praėjimo kontrolės žvaigždės – Praėjimo portalai

2018-01-29

Kai kalba eina apie saugumą, negali būti jokių kompromisų! Tačiau skirtingi objektai ir stiliaus sprendimai kelia skirtingus reikalavimus techniniams sprendimams. Mūsų tikslas, pasiūlyti gausų kokybiškų praėjimo kontrolės sprendimų asortimentą, kad atrastumėte tai kas tobulai tinka Jums. Šalia kasdienių sprendimų, kaip besisukantys varteliai, turniketai, ar pilno ūgio vartai pristatome Jums ir ypatingus saugumo reikalavimus atitinkančius praėjimo portalus.

Portalas – tai įmontuojama konstrukcija, kurios apvali forma užima nedaug vietos, tačiau garantuoja komfortišką praėjimą. Į portalo vidų patenkama pro plačias pirmąsias duris ir sensoriai patikrina kiek asmenų įėjo. Tik tada atsidaro antrosios durys. Taip užtikrinama, kad vienu metu į vidų patektų tik vienas licenzijuotas asmuo ir būtų išvengta sukčiavimo, kai neturintis teisės praeiti asmuo mėgina patekti kartu su kitu einančiuoju.

Mūsų asortimente pristatomi klasikinės kvadratinės formos portalai, taip pat modernios cilindro formos konstrukcijos, ypač pamėgtos modernaus dizaino interjeruose, taip pat galite rinktis ir neįgaliesiems pritaikytus sprendimus.

Daugiau informacijos apie portalų modelius rasite čia.