fbpx

UAB „nSoft” 45-oje vietoje tarp Vidurio Europos sparčiausiai augančių technologijų įmonių

2014-10-21

Tarptautinė audito ir verslo konsultacijų bendrovė Deloitte jau penkioliktą kartą paskelbė sparčiausiai augančių Vidurio Europos regiono technologijų įmonių penkiasdešimtuką. Vidurio Europos reitinge „Technology Fast 50“ reitinguojamos sparčiausiai augančios technologijų įmonės pagal jų pajamų augimą per penkerių metų laikotarpį. Sudarant šį reitingą buvo analizuojamos 2009–2013 m. pajamos. Šių metų penkiasdešimtuką sudaro bendrovės iš dešimties šalių: Lenkijos, Vengrijos, Rumunijos, Kroatijos, Čekijos, Lietuvos, Slovakijos, Serbijos, Bulgarijos ir Estijos.

Atlikę išsamią technologijų bendrovių augimo rodiklių analizę, Deloitte paskelbė, kad įmonė UAB „nSoft” pateko tarp 50 sparčiausiai augančių technologijų įmonių Vidurio Europoje ir užėmė 45 poziciją, per šį periodą pasiekusi net 337% augimą. Esame viena iš trijų Lietuvos bendrovių šiemet patekusių į 50-uką.

Kalbėdamas apie šio pasiekimo priežastis UAB „nSoft” direktorius Lukas Radvilavičius teigė: „Tai lėmė nuolatinis investavimas į technologijas ir produktų kūrimą. Per ilgą laiką pavyko išvystyti tik minimalią konkurenciją turintį produktą. Tai padėjo padidinti pardavimus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Būtent eksportas į užsienio rinkas ir davė didžiausią postūmį” – reziumavo L. Radvilavičius.

Plačiau skaitykite:
Deloitte paskelbė sparčiausiai augančių Vidurio Europos technologijų įmonių penkiasdešimtuką