fbpx

UAB „NSOFT” DRAUGE SU VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETU ĮGYVENDINO PROJEKTO „BIOMETRIJA, IDENTIFIKAVIMAS IR TECHNOLOGINIS SAUGUMAS ELEKTRONINIŲ PASLAUGŲ VERSLE” MTTP VEIKLAS

2015-10-19

logo
Nuo 2013-12-01 iki 2015-09-30 UAB “nSoft” įgyvendino projektą „BIOMETRIJA, IDENTIFIKAVIMAS IR TECHNOLOGINIS SAUGUMAS ELEKTRONINIŲ PASLAUGŲ VERSLE” (Nr. VP2-1.3-ŪM-02-K-04-156), pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Intelektas Lt”.
Projektas yra bendrai finansuojamas panaudojant Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšas. Skirta paramos lėšų suma – 128360,75 eurų.
Projektas buvo vykdomas drauge su partneriu – Vilniaus Gedimino technikos universitetu, kuris jau disponuoja visomis mokslinėmis žiniomis ir pagrindinėmis technologinėmis priemonėmis reikalingomis bandymų prototipo sukūrimui.
Projekto metu buvo siekiama sukurti veikiantį prototipą, gebantį atpažinti judančio žmogaus akies rainelę. Nuo rinkoje esančių judančio žmogaus akies rainelės atpažinimo prietaisų, šis produktas skirsis tuo, kad jau dabar yra itin kompaktiškas, mažesnis už bet kokius rinkoje esančius analogus ir šią savo savybę išlaikys. Įgyvendinus ir sėkmingai dideliems duomenų srautams pritaikius fokusavimo bei stabilizavimo metodiką, tokio tipo prietaisas kameros aprėpties ribose turėtų atpažinti žmogų pagal šio akies rainelės atvaizdą praktiškai visiškai be jo bendradarbiavimo.
UAB „nSoft“ yra profesionali informacinių sistemų kūrėja, kuri dalį sistemų siekia integruoti su biometrine įranga. Kurdama naujus ir tobulindama esamus produktus, įmonė glaudžiai bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino technikos universitetu, informacinių technologijų saugos mokslo laboratorija. Įmonės veikla orientuota į informacinių technologijų elektroninį bei programinį saugumą, užtikrinantį duomenų srautų nepažeidžiamumą, užkertantį kelią vartotojui sukčiauti. Taip pat įmonė dirba su sporto klubais, siekiant sukurti integruotus programinius sprendimus.