fbpx

Užupyje duris atvėrė naujas restoranas „SweetRoot”, pirmasis, naudojantis nPoint 3 versiją

2014-07-17

Naujai atsidariusiame restorane Sweet Root, Užupyje, nSoft įdiegė atnaują nPoint 3 programos versiją. Restorane yra kelios salės, lauko terasa ir atvira virtuvė. Tai pirmasis restoranas, naudojantis naują nPoint 3 versiją, kuri buvo kurta naudojant ankstesnės nPoint versijos platformą (gyvuojanti jau dešimtus metus). Nauja nPoint 3 restoranų valdymo sistema buvo kurta pasitelkiant klientų rekomendacijas.

Manome, kad mums pavyko sukurti spartų, konkurencingą ir funkcionalų produktą, kuris yra patogus vartotojui. Naujoje sistemoje gausu dizaino ir funkcinių patobulinimų, padedančių vartotojui sparčiau atlikti kasdienines operacijas bei greičiau aptarnauti savo klientus. Sistema leidžia kiekvienam kasininkui individualiai susikurti savo darbo vietą, pasirenkant norimas matyti funkcijas, mygtukus, jų išdėstymą ir dydį. nSoft klientams, kurie turi aptarnavimo sutartis, naujoji nPoint versija yra diegiama nemokamai. O naujiems klientams kainodara lieka nepakitusi.

Štai kaip pristato save naujasis mūsų klientas – restoranas SweetRoot:
Kiekvieną dieną ragaujame maistą. Mėgaujamės, kritikuojame, gaminame, eksperimentuojame, kurdami savo asmeninį santykį su šiuo dienos ritualu. Kiekvienam jis savas, kitoks, daugiau ar mažiau svarbus.
Mūsų istorija taip pat prasideda nuo maisto, meilės jam bei pokalbio žavesio, patirto vakarienės metu. Tikime maisto ir žmogaus draugyste. Mums ji labai graži ir stulbinamai intriguojanti. Ji jungia, įkvepia, įpareigoja, moko. Kuriame restoraną. Ieškome savo būdo suburti žmones maisto aplinkoje.
Dėmesys maistui, santykiui tarp žmonių, produktui ir detalei. Pagarba natūralumui bei tradicijai, atvirumas pasauliui ir idėjoms. Noras dalintis ir mokytis.

Daugiau informacijos:
www.facebook.com/restoranas.sweetroot
www.sweetroot.lt

Papildyta:
Skubame pasidalinti straipsniu apie mūsų klientą – restoraną Sweet Root. Jų dėka nPoint v3 restoranų sistema pakeitė dizainą ir tapo gerokai patogesnė. Malonu tobulėti su reikliais klientais:
www.vz.lt