fbpx

Victoria gym pradėjo naudoti nPoint sistemą

2014-04-14

nPoint sistema įdiegta viename iš didžiausių sporto klubų Lietuvoje – „Victoria gym“. Sporto klubas iki šiol naudojo gerokai mažiau funkcijų turinčią programą „Victoria“, sukurtą 2006 metais ir nuo to laiko beveik netobulintą. Klubo valdžia, suprasdama naujų inovatyvių produktų poreikį, nusprendė investuoti į naujos programinės ir techninės įrangos diegimą. Taip klubo vadovai siekia efektyvesnio sporto klubo valdymo, didesnės klientų ir darbuotojų kontrolės, tikslesnio ateities prognozavimo ir naujų produktų kūrimo bei esamų tobulinimo.

Siekiant greitesnio klientų aptarnavimo, įrengta papildoma kasa, sumontuoti turniketai su skaitytuvais ir pakeisti žetonai – laikrodukai. Nauji laikrodukai užsisegami ant rankos netrukdo sportuojant, esant pirtyje ar maudantis baseine.

Viena iš naujovių – lankytojai gali pirkti prekes į kreditinę apsilankymo sąskaitą ir susimokėti išeidami. Iki šiol tokia funkcija buvo vykdoma kasos darbuotojui užsirašius informaciją pastabų lauke. Tačiau ji neužtikrino, kad visos parduotos prekės būtų apskaitytos ir parduotos lankytojui išeinant.

Supaprastėjo kasos darbuotojų darbas – dvigubai pagreitėjo kliento įleidimas. Darbar įleidimas vykdomas nuskaitant magnetinę kortelę, žetoną ir paspaudus <ENTER> mygtuką. Lankytojas pridėjęs žetoną prie skaitytuvo įeina į persirengimo zoną. Išleidimas vykdomas itin paprastai – kasoje nuskaitomas žetonas, spaudžiamas <ENTER> mygtukas ir, jei lankytojas neskolingas ar neturi vėlavimo, atiduodama jo magnetinė kortelė. Jei lankytojas skolingas – apmokama sistemos nurodyta skola, klientas išleidžiamas iš sistemos kartu atiduodant abonemento kortelę.

Klubo vadybininkų darbą palengvina ir suteikia daug galimybių ataskaitų įvairovė – daugiau nei 30 ataskaitų įvairiais pjūviais pagal kelias dešimtis formuojamų filtrų. Operacijų žurnalas leidžia stebėti kiekvieną personalo atliktą veiksmą sistemoje – taip vykdoma prevencija nuo sukčiavimų ir užtikrinama maksimali personalo kontrolė.

Patogi paslauga, kurią suteikė „nSoft“ specialistai – klientų ir jų abonementų perkėlimas iš „Victoria gym“ senosios programos į „nPoint“ sistemą. Dėl šios priežasties, personalui nereikėjo rankiniu būdu perkėlti šių duomenų rankiniu būdu, o lankytojai nepatirė papildomų nepatogumų ar nesusipratimų.

Investicijos į nPoint sistemą su integruota praėjimo kontrole pagerina ir pagreitina lankytojų aptarnavimą, leidžia kontroliuoti personalo veiksmus, planuoti ateities pardavimus ir padeda klubui dirbti stabiliau, sumažinant techninės ir programinės įrangos sutrikimo tikimybę iki minimumo.