fbpx

Vilniuje atidarytas modernus sporto klubas „VS fitness”

2012-10-20

Vilniuje atidarytas vienas moderniausių sporto klubų visoje Lietuvoje „Vs – fitness”. Šiame klube pirmąkart Lietuvos sporto klubų istorijoje buvo įdiegtas pirštų atspaudų identifikavimo prietaisas – biometrinis skaitytuvas.  Šis skaitytuvas ypač pagelbėja siekiant greičiausio ir tiksliausio klientų aptarnavimo kartu sustiprindamas moderniausio klubo reputaciją.

Biometrinė žmogaus atpažinimo sistema įgyvendinama ją jungiant kartu su praėjimo kontrolės įrenginiais – turniketais bei jau įprastais nuotolinio nuskaitymo RFID skaitytuvais. Šie skaitytuvai naudojami klientų išleidimui, taip pat patekimui į sporto klubo VIP zonas.

„Vs fitness” klubas gali pasigirti dvejais soliariumais. Paprastam ir tiksliam jų aptarnavimui, nSoft įdiegė nPoint soliariumų modulį, kurio dėka užtikrinamas maksimalus tikslumas apskaitant lankytojų deginimąsi. Taip pat užtikrinama, kad nebūtų personalo sukčiavimo atvejų – soliariumai negali veikti, kol už juos nėra sumokėta.

Sporto klubas savo iniciatyva įsidiegė elektroninių spynelių sistemą, o „nSoft” į bendrą praėjimo kontrolės sistemą integravo spynelėms atrakinti skirtus laikrodukus. Sumontuoto ir įdiegto infoterminalo dėka, sporto klube esantys lankytojai gali pasitikrinti kokias prekes sporto klubo vidiniame pardavimo taške įsigijo, kiek laiko praleido sportuodami bei kurią spintelę užėmė.