fbpx

nPointMobile – mobilusis užsakymų terminalas

Ten kur reikia greito veikimo, paprasto naudojimo ir visos informacijos vienoje vietoje – mobilieji įrenginiai šiandien yra populiariausias pasirinkimas! Mažesnė įrenginių kaina, didesnis aptarnavimo greitis, kompaktiškas dydis ir personalo našumo padidinimas, tai tik kelios savybės, kodėl nPointMobile jau spėjo pelnyti klientų simpatijas.

nPointMobile – tai nPoint kasos sistemos dalis, telpanti padavėjo kišenėje. Jame matomas salės planas su visais aktyviais staliukais, informacija apie patiekalus ir nuolaidas. Užuot užsirašinėjęs užsakymus ranka, o tada juos suvedinėjęs kasos sistemoje, padavėjas užsakymą renka tiesiogiai savo telefone ar delninuke. Atlikęs užsakymą, jis juda prie kito staliuko, taip sutaupoma laiko, nes nereikia laukti savo eilės prie kasos užsakymų lango, o jei restoranas ar vasaros terasa užima didesnį plotą, taip optimizuojama aptarnaujančio personalo laikas ir didėja darbo našumas.

Tai taip pat pagerina klientų patirtis lankantis maitinimo įstaigoje – klientai aptarnaujami greičiau, sumažėja klaidų tikimybė, taip pat užsakymo papildymas keliauja tiesiai į virtuvę, todėl gerėja komunikacija tarp skirtingų personalo grupių.

Privalumai:
– Didėja personalo darbo našumas, nes personalas išvengia nebūtinų veiksmų, kaip užsakymo užsirašinėjimo ir suvedimo kasoje.
– Personalo veikla tampa labiau koordinuota, nes nereikia nuolat grįžti prie kasos. Tai ypač aktualu didelę erdvę užimantiems vienetams kaip lauko kavinės.
– Mažėja sistemos integravimo ir palaikymo kaštai, nes sistema veikia su dauguma mobiliųjų įrenginių.
– Sistema veikia su Android operacine sistema.
– Didėja klientų pasitenkinimas aptarnavimu, nes mažėja aptarnavimo laikas bei klaidų tikimybė.