fbpx

Poseidon2 4002: nuotolinio stebėjimo sistema

Poseidon2 4002 – nuotolinio stebėjimo sistema, skirta saugoti aplinkoje (užima 1U). Matuojama temperatūra, patikrinama, ar žibintai yra, ar durys yra serverio kambaryje ir dar daugiau. Relės išėjimai (4x skaitmeninė išvestis) gali įjungti ventiliatorius arba papildomą šviesą. Poseidon2 4002 yra suderinamas su SNMP, apima duomenų tvarkytuvą, el. Paštą ir SMS įspėjimus. Jis gali būti prijungtas prie SensDesk internetinio portalo arba debesų jutiklių sistemų.

Poseidon2 4002 – tai nuotolinė aplinkos duomenų stebėjimo sistema duomenų centrams ir serverių patalpoms.
Tai įspėja apie atvirą durų, aukštą temperatūrą ir drėgmę arba kitus jutiklių rodmenis. Tipiškos programos apima vieno ar kelių lentynų arba visos serverio kambario stebėjimą. Poseidon2 4002 gali būti montuojamas ant sienos, DIN bėgyje arba kaip 1U įtaisas 19″ stovo.

Naudokite savo Poseidon stebėti savo kompiuterio kambario temperatūrą per SNMP (Nagios, Kaktusai, OpenView ..) ar smartfon app.

Poseidon2 4002 gali būti naudojama kaip atskira aplinkos stebėjimo prietaiso su pašto įspėjimus arba kaip sudėtingą kontrolės sistemą, SNMP (arba SensDesk interneto portalas) dalis.

Sensoriai ir detektoriai

Galima prijungti iki 16 išorinių jutiklių, 12 jutiklių su sausu kontaktu, 4 relines išvestis ir GSM modemą.
Mes tiekiame temperatūros ir drėgmės jutiklius (patalpų / lauko), šviesos intensyvumo jutiklius, nuolatinės ir (arba) kintamosios srovės ir įtampos keitiklius.

Skaitmeniniai įėjimai gali būti prijungti prie dūmų detektorių, maitinimo gedimų detektorių, vandens potvynių aptikimo ir dar daugiau. Relės išėjimai gali būti valdomi per internetą arba pagal prijungto jutiklio vertę, pavyzdžiui, valdant oro kondicionierių arba ventiliaciją.

El. Laiškai ir SMS įspėjimai

Kai vertės yra iš tam tikro diapazono, Poseidon2 siunčia elektroninį laišką, su SNMP, arba teksto žinutę (SMS). Tekstiniai pranešimai (SMS) gali būti siunčiami per išorinį GSM modemą arba per centrinį „HWg-SMS-GW” teksto pranešimų vartai. Tiesiog viena SIM kortelė gali aptarnauti visus savo įrenginius.

Žiniatinklio sąsaja, programinė įranga, mobiliosios programos

Įrenginį galima pasiekti žiniatinklyje, naudojant mobiliojo telefono programą („Android”, „iPhone”) arba per internetinį portalą. Pavyzdžiui, temperatūros įspėjimai gali būti siunčiami el. Paštu arba SMS žinute.

Duomenų rinkimui ir stebėsenai rekomenduojame naudoti mūsų HWG-PDMS programą, kurioje pateikiami grafikai ir eksportuojami duomenys į MS Excel.
„IF-THEN” įvykių valdymui (pvz., „Jei vienas iš 10 įrenginių nepavyksta, išsiųsk SMS žinutę administratoriui”), mes pateikiame „HWg-Trigger” programą „Windows”.

Nuotoliniam kelių svetainių stebėjimui galima naudotis „SensDesk.com” internetine paslauga. Jis gali rodyti jutiklių rodmenis keliuose Poseidon2 4002 vienetuose ir kitose „HW” grupės produktuose viename ekrane. Interneto portalas sukonfigūruotas žiniatinklyje ir visi įrenginiai gali būti stebimi naudojant mobiliojo telefono programą.

Poseidon2 4002 gali būti prijungtas prie įvairių stebėjimo sistemų. Mes palaikome daugiau nei 50 skirtingų trečiųjų šalių SNMP arba SCADA programų.

 • Ethernet: RJ45 (10/100 BASE-T)
 • WEB: įmontuotas žiniatinklio serveris
 • Duomenų registravimas: Duomenų kaupiklis daugiau nei 250 000 įrašų
 • Jutikliai: 6xRJ11 – maks. 16 išoriniai jutikliai (1 laidas / 1 laidas UNI)
 • Galima matuoti: drėgmę, įtampą, srovę, 4-20 mA, apšvietimą, temperatūrą (įskaitant Pt100, Pt1000) ir daugelį kitų kiekių …
 • Skaitmeniniai įėjimai (DI): 12x DI sausiems kontaktui (valstybiniai detektoriai)
  Palaikomi: durų kontaktai, dūmų detektoriai, 110/230 V maitinimo šaltinio detektorius, vandens nuotėkio detektorius, ventiliatoriaus gedimo detektorius
 • Skaitmeniniai išėjimai (DO): 4x DO relinis išėjimas (žemos įtampos NO / NC relės kontaktas)
 • Galia: 9-30 V DC
 • Metalinis korpusas 100 x 213 x 35 [mm] – gali būti montuojamas ant sienos, DIN bėgyje arba kaip 1U įtaisas į 19 „spintelę.
 • M2M ryšio protokolai: SNMP (SNMPv3), XML, Modbus / TCP, HWG-Push
 • SMS + žiedas po perspėjimo: palaikoma
 • Tekstiniai pranešimai (SMS): perspėjimai gali būti siunčiami kaip SMS (tekstiniai pranešimai) su iki 5 gavėjais (telefono numeriais).
  SMS gali būti siunčiamas per vietinį GSM modemą arba nuotolinį „HWg-SMS-GW” per tinklą. Programinės įrangos nereikia.