fbpx

Naujos galimybės mokinių pietums – RFID mokėjimo kortelės

2017-09-26

Kai klausimai sukasi apie vaikus – atsakymai retai būna paprasti ar vienareikšmiški. Tėvai, norėdami geriausio dažnai turi išspręsti prieštaringus klausimus pavyzdžiui koks sprendimas geriausias ugdant vaiko finansinius įgūdžius. Ekspertai vienareikšmiškai šaukia, kad jau nuo mažų dienų verta ugdyti vaikų gebėjimą gauti ir tvarkyti pinigus. Visgi tai paprasta pasakyti kai kalbama apie dienpinigius skirtus pramogoms ar norimiems žaislams, o pradėjus svarstyti pietų klausimą kyla jau kita problema – kaip ugdyti vaiko savarankiškumą ir leisti rinktis pietus pačiam, tačiau tuo pat metu būti ramiam, jog mažojo nesuvilios nesveiko maisto pasirinkimai?

American International School of Vilnius ir Karalienės Mortos mokyklų mokinių tėveliai išsprendė šį klausimą. nSoft ir Paysera bendradarbiavimo dėka, dabar mokiniai gali rinktis norimus patiekalus ir atsiskaityti už juos, tik konkrečiose valgyklose veikiančiomis kortelėmis.

RFID kortelės susiejamos su Paysera sąskaita, kur tėvai įneša pageidaujamą sumą mokinio pietums, todėl vaikas pats planuoją ką pirkti ir kiek išleisti numatyto periodo eigoje. Visgi atsiskaityti jis gali tik tam nutartose vietos t.y. savo mokyklos valgykloje, kur jo laukia subalansuotas ir patvirtintos sudėties valgiaraštis. Mokyklos administracija sudėlioja valgiaraštį, kad mokiniai galėtų rinktis iš keleto skirtingų variantų, todėl kiekvienas vaikas gali išvengti nemėgiamų patiekalų, o maistas nepabosta. Tačiau tuo pat metu tėvai žino kiek šių pinigų buvo išleista, kada metas papildyti sąskaitą, bei yra tikri, kad vaiko sveika mityba užtikrinama ir už namų durų!