fbpx

Padėkite savo gerbėjams reklamuoti Jus!

2017-08-29

Kartais jauki aplinka ir gardus maistas – tai viskas ko reikia sulaukti gausaus lankytojų būrio! Tačiau vienas kitas lankytojas dar nėra sėkmingo verslo garantas – daug mieliau, kai restoranas ar kavinė niekada neištuštėja ir pamažu mus aplanko vis daugiau lankytojų. Čia jau reikalinga reklama, o pati efektyviausia reklama – ta, kurią gauname iš patikimų šaltinių!

Padėkite savo gerbėjų bendruomenei dalintis atsiliepimais apie Jus. Žinoma jau sukūrėte reikiamus reklamos kanalus ir atsiliepimų srautą, tačiau ar pagalvojote, kad apsilankymas pas Jus, gali būti puiki dovanos idėja? Greičiausiai patenkinti lankytojai, kurie pamėgo Jūsų maistą, mielai pasidalintų šia malonia patirtimi su draugais ir artimaisiais, tereikia laiku pasiūlyti jiems tokią galimybę! nPoint sistemoje sugeneruokite unikalų kodą, kurį Jums nurodys atėjęs lankytojas, sugalvokite estetišką pateikimo idėją – beliko pasidalinti žinia su savo lankytojais! Gera žinia ir tai, kad atsiskaityti tokiu dovanų kuponu taip pat paprasta kaip kreditine kortele ar grynais pinigais. Maža to nPoint sistema leidžia generuoti ne tik dovanų kuponus, kurie yra tam tikros sumos ekvivalentas, bet ir pakvietimus, jei Jūsų programa neapsiriboja vien maistu, bet turi ir apsilankymo (šventėse, renginiuose, koncertuose) galimybę.

Kita gera idėja, kurios funkcionalumu sėkmingai naudojasi daugybė maitinimo įstaigų, tai kreditinės ir avansinės sąskaitos. Pirmosios suteikia galimybę patikimiems partneriams lankytis sutartą laiko tarpą ir atsiskaityti vėliau vienu ypu. Antrosios suteikia galimybę avansu įnešti reikalingą pinigų sumą ir ją naudoti iki kol pinigai bus panaudoti. Pritaikykite nPoint funkcionalumus savo verslo sėkmei!