fbpx

UAB „NSOFT” didina savo veiklos efektyvumą, investuodama į verslo valdymo sistemų diegimą

2015-10-01

logo

Nuo 2013-07-01 iki 2015-09-30 UAB “nSoft” įgyvendino projektą „Veiklos valdymo sistemų diegimas” (Nr. VP2-2.1-ŪM-03-K-02-188), pagal Ekonomikos salgen.it augimo veiksmų programos priemonę „Procesas Lt”.

Projektas yra bendrai finansuojamas panaudojant Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšas. Skirta paramos lėšų suma – 16.060,24 eurų.

 

Projekto metu buvo įdiegta specializuota kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001 standartą (su Agile procesu), IT paslaugų valdymo sistema pagal standartą ISO 20000 ir Balanced scorecard metodais pagrįsta integruota veiklos procesų valdymo sistema. Tuo tikslu buvo perkamos būtinos konsultavimo, darbuotojų mokymo, sukurtų procedūrų auditavimo ir sertifikavimo paslaugos. Bendra projekto trukmė – 26 mėnesiai. Projektu siekiama ženkliai sumažinti veiklos sąnaudas skirtingose procesuose ir taip padidinti įmonės veiklos efektyvumą, lankstumą bei konkurencingumą. Tai leis įmonei ženkliai padidinti apyvartą, eksporto apimtis bei sukuriamą pridėtinę vertę.

UAB „nSoft“ yra profesionali informacinių sistemų kūrėja, dirbanti su sporto klubais siekiant sukurti integruotus programinius sprendimus. UAB „nSoft“ dalį sistemų siekia integruoti su biometrine įranga. Kurdama naujus ir tobulindama esamus produktus, įmonė glaudžiai bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino technikos universitetu, informacinių technologijų saugos mokslo laboratorija. Įmonės veikla orientuota į informacinių technologijų elektroninį bei programinį saugumą, užtikrinantį duomenų srautų nepažeidžiamumą, užkertantį kelią vartotojui sukčiauti. dirbanti su sporto klubais siekiant sukurti integruotus programinius sprendimus.